ثبت نام

امکان عضویت غیر فعال است

چگونه لینک های خود را کوتاه کنیم ؟

Untitled
چگونه لینک های خود را کوتاه کنیم ؟
چگونه لینک های خود را کوتاه کنیم ؟

حتما تاکنون با لینک های بسیار بلند و نامفهوم روبرو شده اید . این مشکل به دلیل پشتیبانی نکردن سایت ها از زبان فارسی و همین طور عدم صحیح نوشتن کد لینک به وجود می آید .

اما همانطور که برای تمامی مشکل ها راه حلی وجود دارد برای این مشکل نیز راهکارهایی موجود است . یکی از این راهکارها استفاده از وب سایت هایی است که سرویس رایگانی را در اختیار شما قرار می دهند تا بتوانید لینک های بلند را به لینک های کوتاه تبدیل کنید . امروز قصد داریم یکی از این سایت ها را به شما معرفی کنیم . 

yon.ir یکی از این گونه سایت ها است . یون يک سرويس هوشمند و رايگان کوتاه کننده لينک است که با آن مي توانيد لينک هاي بلند خود را کوتاه کرده و در همه جا به اشتراک بگذاريد . 

برای استفاده از این قابلیت ابتدا وارد سایت شوید . لینک مورد نظر را وارد کرده و بر روی کوتاه کن کلیک کنید . حال خواهید دید که سایت لینک کوتاه شده را به شما می دهد .

در ضمن شما مي توانيد پس از کوتاه کردن لينک هاي خود ، با قرار دادن علامت + در مقابل آدرس لينکتان ، آناليز جامعي از کساني که بر روي لينکتان کليک کرده اند را مشاهده نماييد .

که این قابلیت در نوع خودش بی نظیر است هم چنین می توانید آدرس کوتاه شده ای را در صورت وجود نداشتن و تکراری نبودن به طور دلخواه استفاده کنید …

دیدگاه ها

  • پی لینک |کوتاه کننده لینک سپتامبر 1, 2015 :: 16:28
    0 0

    سایت کوتاه کننده لینک پی لینک plink.ir دارای امکاناتی فراوان از جمله پنل کاربری حرفه ای برای دسترسی به آمار لینک ها و همچنین حذف و ویرایش آن ها می باشد.
    با چند کلیک طولانی ترین لینک را به کوتاه ترین لینک تبدیل کنید
    http://plink.ir

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

راه های ارتباط با ما

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید!