ثبت نام

امکان عضویت غیر فعال است

چه کار کنیم تا باتری موبایل دیرتر تمام شود؟

چه کار کنیم تا باتری موبایل دیرتر تمام شود؟

یک سوال مهم!!! چطوری باتری بیشتر شارژ نگه دارد؟ با توجه به پیشرفت تکنولوژی و بزرگتر شدن صفحه نمایش تلفن ها، تغییراتی چندانی در تکنولوژی باتری ها صورت نگرفته است و همچنان باتری های لیتیومی با گنجایش های مختلف در تلفن های جدید به کار می رود.

با توجه به افزایش کارایی تلفن های همراه مختلف مسلما استفاده بیشتری هم از این تلفن ها می شود. بازی , تماشای فیلم و ویدیو , گشت و گذار در اینترنت و هزاران کار دیگری که هم اکنون با کمک تلفن امکان پذیر است. حال باید برای صرفه جویی در مصرف انرژی چه کار کنیم؟ راه حل دست ماست.

چه کار کنیم تا باتری موبایل دیرتر تمام شود؟
چه کار کنیم تا باتری موبایل دیرتر تمام شود؟

امروز قرار است یک سری نکات به شما آموزش دهیم تا بتوانید با استفاده از آن ها میزان شارژ باتری خود را به بیشترین حد برسانید.

– سعی کنید نور زمینه صفحه نمایش را تا حد ممکن کاهش دهید مخصوصا صفحه های نمایش OLED به دلیل نمایش پیکسل ها به صورت جدا مصرف انرژی بیشتری طلب می کنند که پیشنهاد ما در کنار کاهش نور صفحه نمایش استفاده از تصاویر تیره در پس زمینه تلفن می باشد.

– از اسکرین سیور استفاده نکنید.درست است زیبایی دارد و باعث سرگرم شدن شما می شود اما اگر مصرف باتری و میزان شارژ شما اهمیت بیشتری دارد از فعال کردن این گزینه خودداری کنید.

– میدانید که برخی برنامه های موجود بر روی سیستم عامل تلفن شما همیشه در حال آماده به کار (Stand by) می باشند.سعی کنید برنامه هایی که مورد نیاز شما نیست را ببندید و دسترسی آن ها را به حالت آماده به کار محدود کنید.

خوب شاید توجه به نکات بالا زیاد اهمیتی نداشته باشد اما  تحقیقات نشان داده است تنها با استفاده از نکات بالا میزان 28 درصد کاهش مصرف باتری خواهید داشت و میتوانید میزان بیشتری از تلفن خود استفاده کنید.

نظر شما چیست؟ شما هم مشکل تموم شدن باتری را دارید؟

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

راه های ارتباط با ما

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید!