ثبت نام

امکان عضویت غیر فعال است

چه چیزی قابلیت Resume را به Chrome افزوده است ؟

image2821
چه چیزی قابلیت Resume را به Chrome افزوده است ؟
چه چیزی قابلیت Resume را به Chrome افزوده است ؟

اگر شما هم از مرورگر گوگل کروم استفاده می کنید حتماََ با فایل هایی با فرمت CRDOWNLOAD. روبرو شده اید و برای شما جای سوال بوده که این فایل ها چه هستند ؟ شما هر وقت که شروع به دانلود یک فایل با مرورگر کروم می کنید این مرورگر فایلی به صورت موقت و با فرمت CRDOWNLOAD. می سازد . 

این فایل ها هنگامی که دانلود به اتمام برسد به صورت خودکار نامشان به حالت اصلی برمیگردد . در واقع این فایل ها به شما کمک می کنند که بتوانید دانلود فایل هایی را که به هر دلیلی ناتمام مانده اند را به اتمام برسانید . 

کی و چرا کروم این فایل ها را می سازد ؟

کروم این فایل ها را برای فایل های دانلودی شما می سازد . برای مثال شما اقدام به دانلود یک فیلم می کنید که نامش Movie.mp4 می باشد . کروم یک فایل با نام Movie.mp4.Crdownload در پوشه دانلودها می سازد و کم کم اقدام به ذخیره سازی خواهد کرد و اگر دقت کنید می بینید که با گذشت زمان و دانلود بیشتر، حجم این فایل نیز بیشتر خواهد شد تا جایی که دانلود فایل به اتمام برسد. تا وقتی فایلی با این فرمت وجود داشته باشد به معنای آن است که هنوز دانلود شما به پایان نرسیده است . 

چه موقع می توانید این فایل ها را پاک کنید ؟ 

شما آزادید هر موقع که خواستید این فایل ها را پاک کنید اگر هیچ فایلی در حال دانلود نباشد یا نمی خواهید که دانلود یک فایل را ادامه دهید . اگر با اتمام دانلود هنوز هم این فایل وجود داشت به معنای آن است که دانلود شما احتمالا ناموفق بوده است . 

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

راه های ارتباط با ما

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید!