ثبت نام

امکان عضویت غیر فعال است

چند ویژگی جالب آندروید 4.4 Kitkat

چند ویژگی جالب آندروید 4.4 Kitkat

خوب در چند پست قبل لیست تلفن هایی که قابلیت به روز رسانی به اندروید 4.4 را دارند را دادیم برای مشاهده لیست تلفن ها اینجا کلیک کنید.

هم اکنون شاید از خود بپرسید مگر اندروید 4.4 چه ویژگی های جدیدی دارد که کمپانی های زیادی برایش سر و دست می شکنند؟ قرار است در این پست چند ویژگی جالب و مهیج این سیستم عامل محبوب را به اطلاع شما برسانیم.

چند ویژگی جالب آندروید 4.4 Kitkat
چند ویژگی جالب آندروید 4.4 Kitkat

– Ok Google : این یک ویژگی جدید و منحصر به فرد در آندروید می باشد.در نسخه جدید اندروید دیگر نیازی نیست برای پخش موسیقی یا ارسال پیام و یا حتی جستجو در گوگل حتی دست به کلید های صفحه نمایش بزنید بلکه تنها با گفتن کلمه “اکی گوگل” تلفن خود را هوشیار و آماده انجام دستور خود میکنید. به طور مثال شما اگر یک فایل موزیک به نام God داشته باشید کافیست این جمله را بگویید.

“Ok google Play music God name”

و به موسیقی مورد علاقه خود گوش دهید.

– ID Caller PRo :این ویژگی نیز یکی از مهیج ترین ویژگی های نسخه اندروید کیت کت می باشد چرا که شاید شما هم تمایلی به پاسخ دادن به تلفن های ناشناس ندارید در این نسخه اندروید اگر شماره ای نا شناس با شما تماس بگیرد و شما آن را Save نکرده باشید اگر دوباره با شما تماس بگیرد شما را از اینکه دفعات قبلی با این شماره تماس داشته اید مطلع می کند و همچنین موقعیت حدود تماس گیرنده را به شما نشان می دهد.

– تایپ خودکار : ویژگی بعدی این نسخه از اندروید تایپ صحبت ها می باشد به طور مثال شما در یک جلسه سخنرانی امکان نوشتن را ندارید تنها کافیست تلفن خود را که مجهز به این نسخه از اندروید می باشد اماده کنید تا تمامی سخنرانی را به صورت متن برای شما تایپ و آماده پرینت کند

ویژگی های جدید این نسه از اندروید بسیار مهیج می باشد امیدوارم که تلفن شما هم امکان به روز رسانی به نسخه کیت کت آندروید را داشته باشد.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

راه های ارتباط با ما

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید!