ثبت نام

امکان عضویت غیر فعال است

چند نکته برای متقاعد کردن کاربران برای نصب ویندوز 8

تقریبا یک سال از عرضه ویندوز 8 می گذرد ولی استقبالی که از ویندوز 7 توسط کاربران به عمل آمد در ویندوز 8 دیده نمی شود. این امر دلایل گوناگونی دارد. محیطی کمی متفاوت شاید اصلی ترین دلیل عدم استقبال کاربران از این ویندوز باشد. در این مطلب سعی خواهیم کرد تا برخی از دغدغه های اصلی کابران برای نصب ویندوز ایت را بررسی کنیم.

چند نکته برای متقاعد کردن کاربران برای نصب ویندوز 8

اگر نیاز به نصب ویندوز بالاتر باشد  ویندوز سون گزینه ی بهتری می باشد!

کاربرانی که سال ها با ویندوز XP کار کرده اند، می گویند که اگر نیاز به سیستم عامل جدید تر باشد سون گزینه ی بهتری می باشد. دلیل این امرسرعت و کارایی بالاتر از ویندوزXP و در عین حال رابط کاربری مشابه با آن است.  این دلیل مطرح شده کمی منطقی می باشد، زیرا رابط کاربری متفاوت ویندوز هشت کمی کاربران را می ترساند. ولی این نکته را هم باید در نظر گرفت که سرعت اجرای برنامه ها در ویندوز 8 نسبت به ویندوز 7 پیشرفت قابل ملاحظه ای کرده است. همچنین سرعت بالا آمدن ویندوز (Startup) سریع تر شده است. نکته دیگر اینکه مایکروسافت در ویندوز 8 قابلیت های زیادی را به ویندوز اضافه کرده که آشنایی با آنها باعث می شود که از ویندوز بهره وری بهتری داشته باشیم.

نکته دیگر اینکه نرم افزارهایی وجود دارند که محیط ویندوز ایت را شبیه به سون می کنند که توصیه آريا سيستم این است که با محیط جدید ویندوز ایت هماهنگ شوید چرا که این روند در ویندوزهای بعدی هم ادامه پیدا خواهد کرد.

من از ویندوز XP استفاده می کنم، چون کار می کنه!

این دسته از کاربران که هنوز تعداد آن کم نیست، بر این عقیده هستند که آپگرید به ویندوز بالاتر باعث ایجاد مشکلات برای آنها خواهد شد. بزرگترین  مشکل آنها عدم اعتماد به نسخه های جدیدتر می باشد. آنها معتقدند که باگ های ویندوزهای ویستا، سون و ایت خیلی بیشتر ازویندوز XP  می باشد.

در زیر چند دلیل برای این دسته از افراد خواهیم آورد تا ثابت کنیم که تاریخ انقضای ویندوز XP  فرا رسیده و زمان آن است که با سیستم عامل جدید وارد دنیای جدید شوید:

  • ویندوز اکس پی قدیمی شده، اولین تاریخ عرضه ویندوز اکس پی در سال 2001 بوده.
  • مایکروسافت از سال 2008 دیگر لایسنسی برای ویندوز اکس پی به فروش نرسانده است.
  • مایکروسافت پشتیبانی اصلی و کامل خود  را در سال 2009 به پایان رسانده و در سال 2014 به طور کامل پشتیبانی خود را حذف خواهد کرد.
  • این ویندوز بسیار قدیمی شده و در نتیجه دیوایس ها و قطعات جدید را ساپورت نمی کند  مانند USB3
  • ویندوز 8 قدرت بیشتری در جلو گیری از ویروس ها و نفوذ هکرها دارد.

ویندوز ایت  برای دیوایس لمسی مناسب است!

این حرف خیلی از کاربران می باشد. دلیلی که برای حرف خود می آورند این می باشد که می گویند این ویندوز برای تبلت ها ساخته شده است و در لپ تاپ ها و سیستم های خانگی خوب کار نمی کند. ولی مایکروسافت این ویندوز را برای برای تمام دیوایس ها طراحی کرده و ساخته است . برای اطمینان از اینکه توانایی استفاده از ویندوز 8 در سیستم های خانگی  %

راه های ارتباط با ما

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید!