ثبت نام

امکان عضویت غیر فعال است

چرا شارژر اصل بخرید؟ما به شما می گوییم

چرا شارژر اصل بخرید؟ما به شما می گوییم

چرا شارژر اصل بخرید؟ما به شما می گوییم
چرا شارژر اصل بخرید؟ما به شما می گوییم

امروز در پی سی کوئست در مورد موضوع مهمی صحبت خواهیم کرد که مطمئنا در بیشتر مواقع این موضوع اهمیت زیادی در خرید افراد نداشته است که امیدواریم این بحث بتواند کمک زیادی در دخیل بودن این موضوع مهم انجام دهد .

شارژر یک قطعه نسبتا کوچک تر از تلفن شما و متصل به سیمی که برق شهری را تبدیل و عمل شارژ باتری تلفن نازنین شما را بر عهده دارد. می توانیم به راحتی بگوییم یکی از وسایلی که بیشتر اوقات با بد رفتاری زیادی مواجه میشود شارژ است و همین موضوع باعث شده که شارژر ها عمر کمتری نسبت به تلفن خود داشته باشند .شاید شما هم جزو همان افرادی باشید که شارژر های زیادی را به قولی سوزانده اید.

اگر سری به بازار بزنید فروشندگان شارژر همیشه میگویند شارژر های تقلبی بیشتر فروخته می شوند و ما همیشه دو کیفیت شارژر اصل و کپی را به مشتری اعلام کرده و اوست که انتخاب می کند. خوب چرا؟ چرا باید شارژر کپی خریداری شود ؟ دلیل این انتخاب اشتباه میتونه کم بودن قیمت شارژر های غیر اصلی باشه .

با خودتون میپرسید شارژر که یک قطعه ساده برای تبدیل برق شهری به ولتاژ مورد نظر بوده پس چه تفاوتی داره که این قدر هزینه کنیم؟ چرا باید گول حرف های فروشندگان را بخوریم . در این مورد که بسیاری از فروشندگان در حال حاضر تنها به پولشان فکر میکنند شکی نیست . اما آیا واقعا تقاوتی در کیفیت شارژر ها نیست؟

باتری های تلفن به خصوص تلفن های امروزی که عموما از نسل جدید باتری های لیتیومی استفاده می کنند دارای حساسیت زیادی در برخی موارد هستند . این موارد شامل : حرارت , تغییرات آمپر و تغییرات ولتاژ هستند . درست شنیدید کلید اینجاست . تغییرات ولتاژ ، یک شارژر اصلی که دارای گواهی کیفیت کارخانه سازنده می باشد . می تواند ولتاژ مناسب را بدون تغییرات تولید کند.

عموما تلفن های جدید دارای ولتاژ 5 ولت می باشند . تمامی شارژر ها برای تولید این ولتاژ دیاگرامی را دارند که بر اساس کیفیت قطعات به کار رفته سعی بر تنظیم دائمی این ولتاژ برای برق رسانی دارند . شارژر های اصلی عموما تغییرات ولتاژ بسیار کمی دارند و در دیاگرام موجود بسیار صاف و یک دست عمل می کنند اما در شارژر های کپی این موضوع فرق می کند . در یک لحظه ولتاژ 5 در لحظه بعد 7 و در لحظه بعد 3 می باشد . این تغییرات ولتاژ باعث افزایش مدت زمان شارژ شدن و همینطور باعث خراب شدن قطعی باتری تلفن شما در مدت زمان 4 تا 6 ماهه می باشد. پس انتخاب باشماست ، البته اگر قصد خرید شارژر اصلی را دارید پی سی کوئست مراکز معتبر را به شما پیشنهاد می کند.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

راه های ارتباط با ما

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید!