ثبت نام

امکان عضویت غیر فعال است

پیام های ویرایش شده در تلگرام را مشاهده کنید

telegram-edit

پیام های ویرایش شده در تلگرام را مشاهده کنید

پیام های ویرایش شده در تلگرام را مشاهده کنید
پیام های ویرایش شده در تلگرام را مشاهده کنید

در ماجرای دنباله دار اضافه شدن قابلیت های جدید و خیره کننده به تلگرام (telegram) سر گل تغییرات را شاید بتوان قابلیت ویرایش و حذف پیام ها دانست.همانطور که احتمالا در جریانید در نسخه های جدید برنامه شما تا 48 ساعت بعد از ارسال یک پیام میتوانید آن را حذف و یا ویرایش کنید.

پیام حذف شده به طور کامل از سرور های تلگرام پاک میشوند و راهی برای مشاهده ی پیام حذف شده بعد از حذف نیست، اما برای مشاهده ی پیام های ویرایش شده به صورتی که قبل از ویرایش بوده اند راهی یافتیم که امروز میخواهیم با شما کاربران گرامی در پی سی کوئست به اشتراک بگذاریم

در این روش اگر فردی به شما پیامی ارسال کرده و آن را ویرایش کرد شما میتوانید هم پیام ویرایش شده و هم پیام اصلی را مشاهده کنید آموزش های لازم که بسیار هم آسان است در فایل PDF آماده شده است که میتوانید آن را به صورت رایگان دریافت کنید.

آخر باید ذکر کنم که این آموزش مخصوص گوشی های اندرویدی بوده و کاربران گوشی های IOS نمی توانند از این آموزش استفاده کنند.

مراحل کار :

همانطور که میدانید،ورژن های اخیر برنامه قابلیت ویرایش کردن پیام ها را دارند.در این روش ما به شما خواهیم آموخت تا بتوانید پیام را به صورت ویرایش نشده(همان پیام اول) بخوانید اینکار بسیار ساده است.

برای اینکار باید دو تلگرام بر روی گوشی خود نصب کنید.یکی از برنامه ها نسخه ی قدیمی(نسخه که اِدیت کردن پیام را ساپورت نمیکند) و دیگری جدیدترین ورژن جدید برنامه باشد.

اما یک مشکل پیش روست،نمیتوان دو تلگرام بر روی گوشی نصب کرد و دومی روی اولی نصب میشود.برای حل این مشکل باید نسخه ی کلون شده رو تهیه کنید که ما برای راحتی شما کاربران لینک دانلود آن را قرار داده ایم و در ادامه میتوانید دانلود کنید.

توجه:هر دو تلگرام باید نسخه ی رسمی باشند و برنامه های غیر رسمی نظیر موبوگرام جوابگو نیست

توجه:بهتر است نسخه ی قدیمی کلون شده باشد تا بتوانید همیشه برنامه بروز را در گوشی خود داشته باشید

خب.ابتدا از جعبه دانلود نسخه ی کلون شده ی برنامه نسخه 3.5.0 را دانلود و نصب کنید.

حال نسخه ی جدید تلگرام را دانلود و نصب کنید.

میبینید که دو تلگرام در یک گوشی نصب شده اند و بدون مشکل کار میکنند.
کار تمام است. از این پس میتوانید پیام ها را ویرایش نشده در تلگرام نسخه ی 3.5.0 و به صورت ویرایش شده در نسخه ی جدید بخوانید توجه داشته باشید تنها در صورتی که دو تلگرام کنار هم باشند روش جواب خواهد داد و اگر فقط تلگرام قدیمی نصب باشد پیام ها را یه صورت ویرایش شده نشان میدهد.

امید وارم این آموزش مورد استفاده شما قرار گرفته باشه برای بهبود مطالب سایت منتظر نظرات سازنده شما عزیزان هستیم.

 

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

راه های ارتباط با ما

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید!