ثبت نام

امکان عضویت غیر فعال است

پروژه فوق سری گوگل

1
پروژه فوق سری گوگل
پروژه فوق سری گوگل

طرفداران گجت ها معمولا اطراف دیوایس های خود هستند و دوام  باتری دیوایس برای آنها اهمیت زیادی دارد. گرچه به گذشت سال ها عمر باتری ها روز به روز بهتر می شود،  اما به نظر می رسد گوگل در حال کار روی راهی است که باتری ها را با یک جهش به جلو ببرد بطوری که قبلا هیچوقت این طور نبوده است. به گزارش وال استریت ژورنال آژمایشگاه X گوگل در حال کار روی یک پروژه فوق سری برای تصحیح عملکرد باتری ها است و به عنوان بخشی دیگر از طرح قصد دارند زنجیره سخت افزاری بیشتری تامین کنند.

سوال شما این است که چرا این پروژه فوق سری گفته می شود؟ یکی از دلایل سری به نظر آمدن این است که تیمی که روی این پروژه کار می کنند تنها از چهار نفر تشکیل شده است. که یکی از آن ها به احتمال بسیار زیاد دکتر  Ramesh Bhardwaj است که قبل از جدا شدن و پیوستن به Mountain View در اپل مشغول کار روی تکنولوژی باتری بود . این تیم چهار نفره کار خود را روی تکنولوژی باتری حداقل از سال 2012 شروع کرده بودند. به نظر می رسد که مطبوعات در حال حاضر هیچ ایده ای درباره بزرگی این پروژه و پیشرفت آن ندارند .

باتری با بازده بالا و عمر طولانی کلید رسیدن گوگل به بسیاری از آرزو هایش است، یکی از اصلی ترین شکایات در باره هدست Google Glass، به عنوان مثال این بوده که قدرت باتری ضعیف است. کمپانی گوگل قصد دارد تا وارد حوضه هواپیما بدون سرنشین و ماشین های الکتریکی بدون راننده شود اما در وهله اول قطعا به باتری درجه یک نیاز خواهد داشت.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

راه های ارتباط با ما

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید!