ثبت نام

امکان عضویت غیر فعال است

پخت لپ تاپ که باعث درست شدن آن شد

پخت لپ تاپ که باعث درست شدن آن شد

 

پخت لپ تاپ که باعث درست شدن آن شد

پخت لپ تاپ که باعث درست شدن آن شد

مطمئنا همیشه بیشتر اوقات نوآوری می تواند باعث تعجب برخی از افراد شود. اما نه به این گونه بلکه بسیاری دیده می شود که افراد سعی می کنند از حرارت دیدن لپ تاپ خود جلوگیری کنند به گونه ای که برخی حتی به هر جایی که می روند لپ تاپ را بر روی استند فن دار قرار دهند تا حرارت کمتری بر روی لپ تاپ خود داشته باشند .

اما امروز می خواهیم در مورد پختن لپ تاپ خرابی که باعث درست شدن آن شد سخن بگوییم. برخی لپ تاپ های دل Dell دچار مشکلی هستند که GPU درون مین برد آن ها با حرارت کم مادربورد پس از مدتی اتصال خود را از دست داده و تصویر دهی لپ تاپ از کار می افتد و عملا بی استفاده می شود. مدت زمانی این کمپانی لپ تاپ های مشکل دار را تعمیر می کرده است  این مشکل همچنان گریبان گیر برخی از کاربران بوده که یکی از کاربران زمانی که متوجه مشکل شده است با تحقیق توانسته به این نتیجه برسد که گرمای دوباره می تواند اتصال قطعات را دوباره ایجاد کند و به همین دلیل حدود 8 دقیقه لپ تاپ خود را درون فر پخته است .

در عین ناباوری این لپ تاپ بدون هیچ مشکلی راه اندازی شده است . این موضوع و این نوآوری ساده بسیار باعث شگفتی افراد گردیده است.

 

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

راه های ارتباط با ما

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید!