ثبت نام

امکان عضویت غیر فعال است

پانج سیم کارت آری یا خیر !!

پانج سیم کارت,مزایای پانج سیم کارت,معایب پانچ سیم کارت,مشکلات پانچ سیمکارت,پانج سیم,نانو سیم کارت,سیم کارت میکرو

پانج سیم کارت,مزایای پانج سیم کارت,معایب پانچ سیم کارت,مشکلات پانچ سیمکارت,پانج سیم,نانو سیم کارت,سیم کارت میکرو

پانج سیم کارت آری یا خیر !!

تلفن جدید خود را بعد از چند سال خریده اید و سیم کارت خود را از تلفن قدیمی خارج می کنید تا تلفن جدید تان را تست کنید . فروشنده با نگاهی به سیم کارت شما اعلام می کند که این سیم کارت دیگر برای تلفن های جدید قابلیت کارکرد ندارد و شما باید سیم کارت های جدید تری با ابعاد کوچک تر استفاده کنید .

شما باید از نانو سیم کارت یا میکرو سیمکارت با توجه به نیاز تان استفاده کنید . حال لحظه ای از مطلع شدن شما از این موضوع نگذشته که فروشنده با دستگاهی نسبتا کوچک به سمت شما می آید و اعلام می کند سیم کارتتان باید پانچ شود. پانچ دستگاه کوچکی است که باعث می گردد تا با برش در اندازه دقیق، سیم کارت شما را تغییر ابعاد دهد اما آیا این عمل صحیح می باشد یا خیر؟؟؟

عموما تمام اپراتور ها در تمام کشور ها از موضوع پانچ ها ناراضی هستند . زیرا این موضوع در بسیاری از موارد باعث می شود تا سیم کارت شما آسیب ببیند. اپراتور ها خود به تولید سیم کارت های نانو و میکرو می پردازند و شما در صورت نیاز می توانید با مراجعه به نمایندگی های اپراتور خود سیم کارت خود را با نوع نانو و یا میکرو عوض کنید . اما اگر زمان آن را ندارید تا به نمایندگی ها بروید و کمی اخلاق ریسک پذیری دارید تا در صورت خراب شدن سیم کارت تان به نمایندگی مراجعه کنید. می توانید از پانج استفاده نمایید .

عموما پانج سیم کارت های نانو بسیار حساس تر و مخرب تر از سیم کارت های میکرو می باشد . زیرا در اندازه نانو حساسیت بسیاری برای ابعاد  سیم کارت وجود دارد و همین طور علاوه بر اندازه سطح، قطر سیم کارت نیز در این اندازه تغییر کرده است که دستگاه پانج این عمل را انجام نمی دهد و شما مجبور هستید تا سیم کارت نانو خود را با فشار زیادی وارد اسلات سیم کارت خود کنید که این موجب آسیب رساندن به سیم کارت و همین طور اسلات سیم کارت می گردد…

بهترین انتخاب کمی صبر و تغییر سیم کارت به صورت استاندارد می باشد .

انتخاب با شماست…

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

راه های ارتباط با ما

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید!