ثبت نام

امکان عضویت غیر فعال است

يخچالي در اعماق زمين داشته باشيد

يخچالي در اعماق زمين داشته باشيد,یخچال بدون برق,خنک کننده نوشیدنی,خنک کننده طبیعی نوشیدنی,سرد کننده نوشیدنی

يخچالي در اعماق زمين داشته باشيد,یخچال بدون برق,خنک کننده نوشیدنی,خنک کننده طبیعی نوشیدنی,سرد کننده نوشیدنی

يخچالي در اعماق زمين داشته باشيد

اگر کمي با اصول کوهنوردي آشنا باشيد در مواردي که شما در طبيعت در هواي گرم و در زير نور آفتاب مي باشيد بهترين کار براي جلوگيري از فساد و همينطور سرد ماندن غذاها و نوشيدني ها گذاردن آنت ها در اعماق زمين مي باشد.

البته تاريخچه ي اين عمل به سال هاي بسيار دور در زماني که هنوز تکنولوژي خاصي وجود نداشت بر ميگردد. شايد تکنولوژي تغييري در نوع رسيدن به اهداف داشته باشد اما هيچ گاه در اصول آن تغييري ايجاد نمي شود مانند يخچال زير زميني Ecool اين يخال ساده نه نياز به برق دارد نه نياز به تکنولوژي هاي بسيار زياد. البته اين يخچال بيشتر به درد زمين هاي کشاورزي و مناطقي مي خورد که امکانات و برق وجود ندارد.

Ecool مي تواند نوشيدني هاي شما را به اعماق زمين فرستاده و بعد از مدتي که دماي آن ها را کاهش داد آن را به شما برگرداند.

اين يخچال در حال حاضر براي نوشيدني و کنسرو ها ساخته شده است. شما با خريد آن بايد چاله اي به عمق کمي بيشتر از يک متر حفر کنيد بعد از آن تنها نياز است که Ecool را داخل زمين گذازرده و در جايگاه هاي مخصوض قوطي هاي نوشيدني خود را وارد کنيد. تنها با چرخاندن جک آن ها را درون زمين فرستاده و بعد از مدتي دوباره آن ها را با چرخاندن دستک به بالا بياوريد. اين يخچال 300 دلار قيمت داشته و در راه ورود به بازار مي باشد.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

راه های ارتباط با ما

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید!