ثبت نام

امکان عضویت غیر فعال است

و دوباره آیفون حادثه آفرید !!

و دوباره آیفون حادثه آفرید !!,خبر های حوادث,اخبار آیفون,اخبار خادثه آفرین اپل,انفجار اپل,انفجار آیفون

و دوباره آیفون حادثه آفرید !!,خبر های حوادث,اخبار آیفون,اخبار خادثه آفرین اپل,انفجار اپل,انفجار آیفون

و دوباره آیفون حادثه آفرید !!

نمیدانیم این روز ها محصولات آیفون را باید با ارابه مرگ تشبیه کنیم و یا یک تلفن همراه هوشمند گران قیمت !! کمپانی اپل بعد از محبوبیت بسیار در میان مردم با افزایش کاذب قیمت محصولات خود تنها قصد استفاده ابزاری از محصولات محبوبش را داشت البته تمامی افرادی که به این محصولات بیشتر از تلفن های هوشمند دیگر هزینه می کردند مطمعن بودند که مشکلی بابت سلامتی شان پیش نخواهد آمد.

چندی پیش در پی سی کوئست در مورد مهمانداری در چین که با تلفن همراه آیفون خود که در حال شارژ بود سخن گفتیم که دچار برق گرفتگی ناگهانی شده و موجب مرگ وی گردید و کمپانی اپل نیز هیچ گونه پاسخی به جامعه کشور چین و دیگر کاربران خود نداد.

و چند روز پیش نیز حادثه ای دوباره باعث شد تا این کمپانی زیر سوال برود. ایندفعه در یک مدرسه ناگهان صدای انفجار و دود بسیار زیادی از جیب یکی از دانش آموزان بلند شده و زمانی که هم کلاسی های وی به او کمک کرده اند متوجه انفجار آیفون وی در جیب او شده اند. هرچند این دانش آموز جان سالم به در برده و تنها دچار سوختگی و جراحاتی بر روی پای خود گشته است اما امکان خطرات بسیار بیشتری برای وی بود. هنوز کمپانی اپل در مورد این موضوع هم پاسخی نداده است.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

راه های ارتباط با ما

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید!