ثبت نام

امکان عضویت غیر فعال است

ویژگی های جدید Galaxy S6

Untitled-1
ویژگی های جدید Galaxy S6
ویژگی های جدید Galaxy S6

بله ظاهرا با توجه به اخباری که تا به حال منتشر شده تمام جزئیات و مشخصات درباره ی Galaxy S6  به بیرون درز کرده اما هنوز یکسری ویژگی ها وجود دارد که در خبر های اخیر نبوده است.یکی از این ها یک ویژگی نرم افزاری مخصوص به ویرایش نمایشگر و تم ها است که شما واقعا نیازی به این نرم افزار روی گوشی ندارید. اما می تواند برای افرادی مفید باشد که میخواهند Galaxy S6 را بدون داشتن هیچ نگرانی درباره ی استفاده از ابزار های سفارشی  ساخته شده توسط شرکت های دیگر داشته باشند .

ظاهرا درGalaxy S6 همان امکانات مخصوص به تم که در S4 و S5 در دسترس بود دارا است که به کاربر اجازه میدهد به سرعت  ظاهر کل گوشی را تغییر دهد.

آیکون ها,نوار رنگ,تن صدا,تصویر پس زمینه ,رنگ پس زمینه در منوها برخی از مواردی هستند که کاربران می توانند با انتخاب تم مناسب از Theme Center فورا تغییر دهند. علاوه بر این صداهای سیستم ,فونت ها و چیزی به نام “Events” نیز بسته به تم تغییر خواهند کرد .

فعلا کاملا روشن نیست که آیا نرم افزار  Theme Center فقط شامل تم هایی است که توسط سامسونگ ارائه میشود یا  تم هایی که توسط شرکت های نرم افزاری دیگر ساخته میشود نیز در دسترس کاربران قرار می گیرد.

چه چیزی درباره ی Galaxy S6  هیجان انگیز تر  است, از نظر ویژگی های نرم افزاری سامسونگ وضعیت خوبی ندارد و به نوعی بلا استفاده هستند, همچنین کمپانی سامسونگ تصمیم گرفت تا قابلیت  TouchWiz  را اختیاری کند. و بر اساس گزارش اخیر تنها دو نرم افزار سامسونگ و یک نرم افزار ( Galaxy Portal) از پیش نصب شده خواهد بود.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

راه های ارتباط با ما

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید!