ثبت نام

امکان عضویت غیر فعال است

ویندوز 10، ویندوز جدید مایکروسافت – قسمت دوم

ویندوز 10، ویندوز جدید مایکروسافت – قسمت دوم
ویندوز 10، ویندوز جدید مایکروسافت - قسمت دوم
ویندوز 10، ویندوز جدید مایکروسافت – قسمت دوم

اکنون به بررسی و معرفی ویندوز 10 از نگاه جو بلفیوری یکی از مدیران ارشد مایکروسافت خواهیم پرداخت، متن زیر ترجمه مصاحبه وی درباره ی ویندوز 10 می باشد در این ویدیو منتشر شده وی به معرفی ویژگی ها و تمایز های منحصر به فرد ویندوز 10 پرداخت.

دلیل اینکه ما این نسخه از ویندوز را ساختیم و برای دانلود قرار دادیم این است تا شما بتوانید ببینید تا ما در حال ساختن چه چیزی هستیم و نظرتان را به ما بگویید.

امیدواریم تمام کسانی که مثل شما علاقمند به توسعه نرم افزار هستند در ماه های آینده در این را به ما کمک کنند تا بازخورد های شما تبدیل به یک بخش در نسخه های بعدی ویندوز باشد.

قبل از این که شروع به معرفی این نسخه از ویندوز کنم لازم است چند نکته گفته شود تا شما برخی از موضوعات را بدانید. نسخه ابتدایی ویندوز مخصوص متخصصان و کاربران علاقمند کامپیوتر می باشد که با دانلود یک نرم افزار نیمه کاره مشکلی ندارند. اگر شما نیز چنین خصوصیتی دارید عالی است!

در نظر می گیریم که شما این نسخه را دانلود و نصب کرده اید و برای معرفی بخش های آن آماده اید.پیشنهاد ما به شما این است که این نرم افزار را فعلا بر روی یک سیستم دیگر نصب کنید زیرا که نرم افزار هنورکامل نیست و قطعا مشکلاتی را به همراه خواهد داشت اما ما مرتبا آن را بروز رسانی خواهیم کرد. به عنوان یک “کارمند داخلی” دو مزیت برای شما وجود دارد یکی استفاده از آپدیت های سریع اما ناقص تر و همینطور استفاده از برنامه های بازتاب دهنده نظر برای ارسال نظرات خود به ما درباره ویندوز 10.

برای ثبت نام در بخش “کارمند داخلی” به لینک زیر مراجعه نمایید. سایت ثبت نام کارمند داخلی مایکروسافت

فراموش نکنید ویندوز 10 هنوز یک فرآند درحال تکمیل است و تمامی امکاناتی که مشاهده می کنید طراحی ساده ای از تمامی امکاناتی است که در آینده خواهید داشت. تغییرات بسیاری را در آینده خواهیم داشت تا به مقصود نهایی خود برسیم.

اما فراموش نکنید که با ثبت نام شما اولین نفری هستید که این تغییرات را در سیستم خود تجربه خواهید کرد.

اولین ویژگی که نظر شما را جلب خواهد کرد باز گشت کلیک Start معروف مایکروسافت است. ما تمامی تلاش خود را انجام دادیم تا توازنی در میان رابط های کاربری آن ایجاد کنیم.

در فضای متحرک سمت راست شما می توانید به دلخواه مکانی برای برنامه های مورد علاقه، افراد، سایت ها و … خود داشته باشید.

ویندوز 10، ویندوز جدید مایکروسافت - قسمت دوم
ویندوز 10، ویندوز جدید مایکروسافت – قسمت دوم

امکان بعدی بازگشت نوار جستجو به منوی استارت است که با جستجو در آن علاوه بر مشاهده نتایج در کامپیوتر خود نتایج را در اینترنت هم مشاهده خواهید کرد

یکی از ویژگی های دیگر ویندوز 8 فروشگاه برنامه ها بود که زمانی که آن را باز می کردید به طور تمام صفحه اجرا می شد و مخصوص تبلت ها بود سعی کردیم در تمامی مراحل کار، انجام کار با صفحه های لمسی را نیز بهبود ببخشیم. بنابر این صفحه های فروشگاه با تمامی سایز های صفحه نتمایش شما اجرا خواهد شد و می توتانید آن را جابجا کرده و در اندازه آن تغییر ایجاد کنید.کلید هایی نیز در بالای این پنجره برای این اعمال تعبیه شده است.

ویندوز 10، ویندوز جدید مایکروسافت - قسمت دوم
ویندوز 10، ویندوز جدید مایکروسافت – قسمت دوم

اماکن جذاب دیگری که در مراحل اولیه خود به سر می برد امکان چند تسکی بودن است که این بدان معنی است که شما در هنگام کار با چند برنامه متفاوت در مرحله اول کلیدی را دارید تا براحتی بین صفحات مختلف تغییر ایجاد کنید و جابجا شوید.

و در این امکان، قابلیت قفل کردن صفحه نمایش در یک طرف را نیز بهبود بخشیدیم تا راحتی کار را برای شما کاربران بیش تر کنیم.وقتای شما پنجره ای را قفل می کنید ویندوز به شما پیشنهاد هایی می دهد تا فضای خالی را با پنجه های دیگر به بهترین نحو ممکن پر کنید. همچنین امکان جدیدی را دارید که می توانید هم زمان چهار پنجره متفاوت را در صفحه نمایش اصلی خود قفل کنید و بطور عامیانه صفحه را بطور مساوی بین پنجره های خود تقسیم کنید.

امکن بی نظیر و جذاب دیگر این ویندوز چند دسکتاپی ب.ودن است که شما می توانید برای مثال برای انجام کارهای خود یک دسکتاپ و برای انجام کار های منزل خود یک دسکتاپ متمایز داشته باشید.

این فقط یک قسمت بسیار بسیار کوچک از چیزی که در راه است بود که به شما نشان دادیم اگر تا کنون آن را دانلود نکرده اید همین الان ثبت نام کرده و دانلود کرده و نصب کنید.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

راه های ارتباط با ما

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید!