ثبت نام

امکان عضویت غیر فعال است

وقتی هواداران سامسونگ تقلبی از کار در می آیند !!

سامسونگ,گلکسی اس 6,گلکسی,galaxy s6,تلفن های سامسونگ,هواداران سامسونگ

سامسونگ,گلکسی اس 6,گلکسی,galaxy s6,تلفن های سامسونگ,هواداران سامسونگ

وقتی هواداران سامسونگ تقلبی از کار در می آیند !!

کمپانی سامسونگ یکی از پرحاشیه ترین کمپانی های تولید دیوایس در دنیا می باشد، می توان از کپی برداری و پرداخت جریمه به اپل، تخریب اچ تی سی و پرداخت جریمه بابت آن و … این موضوع را دریافت . اخیرا تلفن جدید کمپانی سامسونگ به نام گلکسی اس 6 رونمایی شد که در این رونمایی که در شهر شانگهای برگذار شد حدود 1000 فن ( هوادار ) سامسونگ و برخی مسئولان حضور داشتند . سامسونگ همیشه از مخاطبان بسیار زیاد خود تبلیغات ایجاد می کند که متاسفانه با لو رفتن این تبلیغات و این هواداران ساختگی، دیگر سامسونگ حرفی برای گفتن ندارد…

در میهمانی رونمایی این کمپانی حدود 500 نفر از مهمانان که بخش اعظمی از این میهمانان را شامل می گردد در ازای دریافت پول پا به این رونمایی گذاشته اند تا کمپانی سامسونگ با این عمل حجم دوست داران محصولات خود را بیبشتر از تعداد واقعی نمایش دهد. جالب اینجاست که سامسونگ به ازای هر یک ساعت حضور در این مهمانی به افراد ساعتی حدود 5 دلار پرداخت می کرده است و به آن ها گفته می شده تا خود را از دوست داران محصولات سامسونگ معرفی کنند.

نکته جالب تر از این موضوع این است که هنگام عکس برداری از گلکسی اس 6 بیشتر میهمانان و هواداران تقلبی با تلفن آیفون خود از تلفن سامسونگ عکس برداری می کرده اند که این نکته جالب برای هواداران سامسونگ به نظر می آید چراکه آیا درست این است که هواداران سامسونگ آیفون دارند؟؟؟؟

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

راه های ارتباط با ما

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید!