ثبت نام

امکان عضویت غیر فعال است

وقتي چين اپل را به سرقت اطلاعات محکوم مي کند

وقتي چين اپل را به سرقت اطلاعات محکوم مي کند,اخبار اپل,آیفون 6,آیفون 6 در چین,چین و آیفون 6,درباره آیفون 6,اخبار آیفون اپل

وقتي چين اپل را به سرقت اطلاعات محکوم مي کند,اخبار اپل,آیفون 6,آیفون 6 در چین,چین و آیفون 6,درباره آیفون 6,اخبار آیفون اپل

وقتي چين اپل را به سرقت اطلاعات محکوم مي کند

 
چين يکي از بزرگترين بازار هاي مصرفي تلفن هاي هوشمند کمپاني اپل را داراست. آيفون هاي رنگارنگ اپل و همينطور آيپد هاي هوشمند اين کمپاني در چين بسيار محبوب و بازار بسيار موفقي نيز داشته و دارد.

اين فروش موفق در چين به قدري بوده است که اين کمپاني قصد دارد تا تلفن آيفون 6 را از کشور چين شروع به فروش کرده و اين کشور و مردم اين کشور اولين کساني باشند که از تلفن هاي آيفون 6 صادراتي استفاده مي کنند.

اما دولت چين اين کمپاني معروف را مورد انتقاد قرار داده و اعلام کرده است که محصولات اپل بر ضد منافع ملي عمل مي کند. يکي از دلايل اين سخنان يکي از امکانات نرم افزار هاي IOS اپل مي باشد که مي تواند مکان هايي که کاربران اپل به آنجا مي روند و رستوران ها و سينما ها و مکان هاي تجاري را ثبت کرده و براي استفاده هاي بعدي براي کاربر ذخيره نماييد. چين اعلام کرده است اين ويژگي مي تواند باعث ضربه زدن به اقتصاد اين کشور و سو استفاده هاي اپل گردد.

اپل مدت زمان زيادي نگذشت که اطلاع داده است که اين کمپاني همچنان بر سر عهد خود به معناي تعهد بر حفظ حريم خصوصي افراد پايبند بوده و همينطور کاربران را نيز مختار کرده است که در صورتي که نميخواهند از اين امکانات IOS استفاده کنند آن را غير فعال نمايند. همينطور اين کمپاني اعلام کرده است که اطلاعات ذخيره شده نيز تنها در تلفن ذخيره مي گردد و به هيچ سيستم و سرويسي از اپل آپلود نخواهد شد. جنگي که بين چين و اپل در گرفته است احتمال تخريب بازار اين کمپاني را خواهد داشت.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

راه های ارتباط با ما

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید!