ثبت نام

امکان عضویت غیر فعال است

وقتي ويندوز 8.1 چوب حراج مي خورد !!

وقتي ويندوز 8.1 چوب حراج مي خورد !!,ویندوز 8.1,ویندوز,ویندوز 8,اخبار ویندوز,اخبار مایکروسافت,ویندوز XP,قیمت ویندوز 8.1

وقتي ويندوز 8.1 چوب حراج مي خورد !!,ویندوز 8.1,ویندوز,ویندوز 8,اخبار ویندوز,اخبار مایکروسافت,ویندوز XP,قیمت ویندوز 8.1وقتي ويندوز 8.1 چوب حراج مي خورد !!,ویندوز 8.1,ویندوز,ویندوز 8,اخبار ویندوز,اخبار مایکروسافت,ویندوز XP,قیمت ویندوز 8.1

وقتي ويندوز 8.1 چوب حراج مي خورد !!

وقتي ويندوز 8.1 چوب حراج مي خورد و از قيمت کلان خود مخصوصا براي افرادي که در کشورشان قيمت دلار چند برابر ارزش پولي آن ها است به قيمت هاي بسيار پايين تري نزول مي کند.

ماکيروسافت اين روز ها در سراشيبي کاهش محبوبيت مي باشد زيرا بسياري از رقباي اين کمپاني توانسته اند با ارائه سيستم عامل هاي بسيار ارزانتر و به روز تر مخاطبان زيادي جلب کنند. مانند اندرويد در بسياري از تبلت ها و تلفن ها و همينطور مک در بسياري از سيستم هاي رو ميزي ولب تاپ هاي مخصوص به اپل.

مايکروسافت تصميم گرفته است تا قيمت ويندوز 8.1 را از 50 دلار به 15 دلار رسانده و اين قيمت عجيب را براي تمامي ويندوز هاي خود يعني ويندوز هاي موبايل و سيستم هاي کامپيوتري ارائه دهد.

اين کمپاني از اهداف اين عمل خود گفته است تا افراد را ترغيب کند تا از ويندوز هاي قديمي تر مخصوصا ويندوز XP دست کشيده و به ويندوز هاي جديد ارتقا پيدا کنند و همينطور افرادي که در کش و قوس خداحافظي با ويندوز هستند را دوباره برگردانده و ياران قديم خود را حفظ کند

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

راه های ارتباط با ما

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید!