ثبت نام

امکان عضویت غیر فعال است

وقتي خود شکارچي هم در هک طعمه مي شود !!

وقتي خود شکارچي هم در هک طعمه مي شود !!,اخبار سازمان امنیت ملی آمریکا,سازمان امنیت ملی آمریکا هک شد,سایت امنیت ملی آمریکا هک شد,هک شدن سایت امنیت ملی

وقتي خود شکارچي هم در هک طعمه مي شود !!,اخبار سازمان امنیت ملی آمریکا,سازمان امنیت ملی آمریکا هک شد,سایت امنیت ملی آمریکا هک شد,هک شدن سایت امنیت ملی

وقتي خود شکارچي هم در هک طعمه مي شود !!

يکي از سازمان هايي که مدت هاست در زمينه هک و نقوذ قدرت بسيار زيادي داشته به گونه اي که هم اکنون که اين متن را مي خوانيد اين سازمان هزاران راه نفوذ را به سيستم هاي کامپيوتري و همينطور وبسايت ها دارد و البته بعد از استفاده کامل از اين آسيب پذيري هاي امنيتي آن ها را به اطلاع کمپاني هاي ساخت نرم افزار امنيتي و آنتي ويروس مي رساند تا به غير از اين سازمان ديگران از اين آسيب پذيري ها استفاده نکنند.

همينطور در موارد بسياري از اهل فن انتقاد هايي از اين سازمان شده است که اين سازمان اطلاعاتي باگ ( آسيب پذيري ) هارت بلييد را نيز مي دانسته و مدت هاي زيادي براي نفوذ به وبسايت هاي دولتي و شخصي استفاده مي کرده است.

در مورد سازمان امنيت ملي آمريکا NSA سخن مي گوييم سازماني که در چند روز پيش استفاده از باگ هاي امنيتي را براي نفوذ به سيستم هاي و همينطور وبسايت هاي تروريست ها تاييد کرده است. حتما شما نيز فکر مي کنيد اين سازمان نيز غير قابل نفود مي باشد.

اما جالب اينجاست که خبري باورنکردني براي شما داريم. وبسايت NSA به مدت چند ساعت هک شد. اين وبسايت که داراي تدابير امنيتي زيادي مي باشد توسط هکري آلماني هک شد. صفحه اصلي وبسايت در ند ساعت پبامي را نمايش مي داد که به اين مضمون بود ” برنامه نويسان سايت , مشکلات امنيتي وبسايتتان را برطرف کرده و از آينده خود دفاع کنيد ”

البته هنوز اين سازمان پاسخي به هکر مورد نظر نداده است و البته اين هکر اعلام کرده است دخالتي در اطلاعات محرمانه اين وبسايت نداشته است و تنها جهت اطلاع رساني اين عمل را انجام داده است.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

راه های ارتباط با ما

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید!