ثبت نام

امکان عضویت غیر فعال است

هم ورزش کنید و هم تلفنتان را شارژ !!!

هم ورزش کنید و هم تلفنتان را شارژ !!!,شارژر های عجیب,شارژر تلفن,شارژر آیفون,شارژر های بدون نیاز به برق,شارژر مکانیکی,شارژر موبایل,شارژر همراه

هم ورزش کنید و هم تلفنتان را شارژ !!!,شارژر های عجیب,شارژر تلفن,شارژر آیفون,شارژر های بدون نیاز به برق,شارژر مکانیکی,شارژر موبایل,شارژر همراه

هم ورزش کنید و هم تلفنتان را شارژ !!!  قبلا هم در مورد موارد و خلاقیت های مختلفی در مورد تغییر انرژی ها در اینجا سخن گفته بودیم که چه وسایل عجیبی برای تولید شارژ مورد نیاز تلفن های همراه ساخته شده است. امروز نیز یکی دیگر از عجیب ترین شارژر های موجود را در بازار بررسی می کنیم.

در حال حاضر دو نوع از مشکلات مهم در جامعه که یکی از آن ها ورزش نکردن افراد و دیگری نیز در دنیا تکنولوژی عدم کافی بودن میزان نگه داری شارژ می باشد. که در این وسیله جالب هر دوی این معضل جدی در نظر گرفته شده و با ترکیب هر دو آن ها توانسته ایم به یک قطعه چند کاره دست پیدا کنیم.

این وسیله یک طناب ورژشی ساده است.بله شما تنها با طناب زدن با Uncharted Play می توانید انرژی لازم برای شارژ تلفن تان را تهیه کنید که با این عمل یک تیر با دو نشان زده اید اول از همه توانسته اید ورزش بکنید و همینطور شارژ تلفن تان را برای زمانی که دسترسی به برق نیست تامین کنید.البته نگران نیز نباشید زیرا نیازی نیست میزان زیادی انرژی مصرف کنید بلکه با هر 100 بار طناب زدن انرژی مورد نظرتان تامین خواهد شد و آماده مصرف است. یکی از ویژگی های خوب Uncharted Play این است که نیازی نیست در حین انجام عمل ورزشی کابل تلفن را متصل کنید بلکه انرژی تولید شده در تلفن باقی مانده و آماده استفاده در تلفن تان می شود.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

راه های ارتباط با ما

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید!