ثبت نام

امکان عضویت غیر فعال است

نکات مهم در مورد خريد سيستم | قسمت آخر | کيس , لوازم جانبي

نکات مهم در مورد خريد سيستم | قسمت اول | انتخاب مانيتور

نکات مهم در مورد خريد سيستم | قسمت اول | انتخاب مانيتور

نکات مهم در مورد خريد سيستم | قسمت آخر | کيس , لوازم جانبي

در قسمت آخر به بدنه سيستم کامپيوتري شما مي رسيم. سيستمي که تا به الان نکات مهم در مورد خريد تمام قطعات آن از مادربرد و مانيتور تا رم و کارت گرافيک و پردازنده و پاور را در بر گرفته و در قسمت هاي قبل به طور کامل توضيح داده شده است.

در اين قسمت فرصت به مرحله نهايي يعني خريد قاب يا همان کيس سيستم شما مي رسد. کيس ها داراي انواع مختلفي بوده و از قيمت هاي چند هزار تومان تا چند صد هزار تومان و گاهي تا چند ميليون تومان نيز متفاوت است اما تمام آن در کل يک کار را انجام مي دهند و آن نيز مراقبت از قطعات شما و حفاظت از آن ها. پيشنهاد ما خريد کيس هاي مقاوم و داراي ورق هاي ظخيم هستند , اين نکته يکي از مهمترين نکات در مورد خريد کيس جداي از زيبايي و امکانات جانبي آن مي باشد زيرا مي تواند تا سال هاي سال قطعات شما را در جاي خود محکم نگه داشته و دچار مشکلاتي مانند تکان و لرزش نشود.

البته کيس هاي مختلفي وجود دارند که در پنل جلوي آن ها ويژگي هاي مختلفي است مانند پورت هاي USB در جلوي کيس و يا مانيتور نمايش ميزان مصرف پردازنده و يا دما که البته قبل از انتخاب اين نوع کيس ها بايد از ساپورت اين نوع کانکتور ها توسط مادربرد تان مطمعن شويد.

لوازم جانبي : موس و کيبرد و ديگر قطعات مختلفي که مورد نياز برخي از افراد هستند را حتما قبل از خريد مادربورد در نظر بگيريد. اگر نياز به پورت USB بيشتري هستيد و يا نياز به پورت خاصي داريد قبل از خريد مادربرد با فروشنده آن را در ميان بگذاريد تا بعد از خريد در اتصال قطعات مختلف دچار مشکل نشويد. در آخر مي توانيم بگوييم که هيچ کس به اندازه خود شما نياز شما را نمي داند پس سعي نکنيد هزينه هاي هنگفت براي سيستم هاي کامپيوتري انجام دهيد که براي کار هاي بسيار سنگين ساخته شده و شما تنها يک کاربر خانگي باشيد و تنها از ميزان کمي از ذخاير مصرفي قطعات خود استفاده کنيد.

موفق باشيد و از سيستم کامپيوتر جديد خود لذت ببريد.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

راه های ارتباط با ما

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید!