ثبت نام

امکان عضویت غیر فعال است

نمایش اطلاعات یخچال و ماشین لباسشویی در تلویزیون

مایش اطلاعات یخچال و ماشین لباسشویی در تلویزیون

نمایش اطلاعات یخچال و ماشین لباسشویی در تلویزیون

سامسونگ جدیدا ادعایی کرده  که بسیاری را به تعجب وا داشته است.البته این موضوع بسیار به نفع میزان فروش محصولات خانگی سامسونگ می باشد و صد البته باعث راحتی کاربران. شما هم کنجکاو شدید بینید این ادعای جدید چیست؟ مطمعنا حدس هایی زده اید.

بله سامسونگ طی آخرین کنفرانس خبری خود اعلام کرده که قرار است در آینده ای نزدیک ارتباطی بین وسایل ساخته شده در این کمپانی داده شود. سامسونگ در مورد این ویژگی جدید این چنین گفته است که شما می توانید با این ارتباط بین وسایل از طریق تلویزیون متوجه شوید که لباسشویی در چه مرحله ای از شستشو می باشد یا متوجه شوید میزان دمای یخچال چه مقدار است و آیا اکنون درب یخچال باز است یا بسته و …

مایش اطلاعات یخچال و ماشین لباسشویی در تلویزیون
نمایش اطلاعات یخچال و ماشین لباسشویی در تلویزیون

این ارتباط بسیار مفید می باشد مخصوصا اگر برای رفاه حال کاربران بوده و این گستره ارتباط بین وسایل بیشتر شود. به طور مثال یکی از تکنولوژی های جدید در تلویزیون های آینده سامسونگ تغییر جهت باد  کولر های این کمپانی از طریق تلویزیون می باشد که کاربر به راحتی می تواند این اعمال را انجام دهد. بلی بسیار جالب است این تکنولوژی جدید هم اکنون منتظر ورود  به بازار میباشد.

نظر شما چیست؟ این تکنولوژی را نقص می کنید یا نه؟ شما هم تمایل دارید لامپ های منزلتان را از طریق ریموت تلویزیون خاموش و روشن کنید؟

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

راه های ارتباط با ما

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید!