ثبت نام

امکان عضویت غیر فعال است

نسخه whatsapp مخصوصی کامپیوتر جعلی است !!

نسخه whatsapp مخصوصی کامپیوتر جعلی است !!,نسخه جعلی واتس اپ,نسخه جعلی برای واتس آپ,نسخه جعلی برای whatsapp,whatsapp

نسخه whatsapp مخصوصی کامپیوتر جعلی است !!,نسخه جعلی واتس اپ,نسخه جعلی برای واتس آپ,نسخه جعلی برای whatsapp,whatsapp

نسخه whatsapp مخصوصی کامپیوتر جعلی است !!

شاید شما هم یکی از کاربران پرو پا قرص نرم افزار اجتماعی whatsapp باشید و یا شاید بخواهید به آن بپیوندید. این نرم افزار که در حال حاضر بسیار طرفداران زیادی دارد و در حال گسترش می باشد این روز ها طعمه هکر های کلاه سیاه شده تا اطلاعات بانکی شما را سرقت کنند.

whatsapp در ابتدا شبکه ای اجتماعی برای سیستم عامل موبایل بود که این سیستم عامل ها به مرور زمان افزایش پیدا کرد تا به الان که در بیشتر تلفن های هوشمند شما میتوانید این نرم افزار را نصب کرده و با عضویت در آن به گروه کاربران آن بپویندید. اما این نرم افزار این روز ها نسخه ای جعلی نیز برای خود دست و پا کرده است.

ابتدا باید این را بدانید که این نرم افزار تنها برای تلفن های هوشمندو تبلت ها و تمامی دیوایس هایی که از سیستم عالم موبایل و تلفن در خود استفاده می کنند طراحی شده است نه برای سیستم های کامپیوتری مانند لب تاپ و یا سیستم های رو میزی که عموما سیستم عالم ویندوز بر روی آن ها نصب می باشد. اما دقیقا هکر ها از عدم آگای افراد استفاده کرده و به انتشار نرم افزار whatsapp مناسب ویندوز پرداخته اند که از پایه کذب می باشد زیرا این کمپانی تنها برای تلفن های هوشمند شبکه اجتماعی خود را معرفی کرده است.

امیدواریم با آگاهی بیشتر فریب تبلیغات این نرم افزار تقلبی را نخورده و تنها با مراجعه به وبسایت اصلی آن یعنی اینجا به دانلود نرم افزار مناسب whatsapp بپردازید.

دیدگاه ها

  • علی فوریه 23, 2014 :: 10:55
    0 0

    merc ke etela midin sayteton kheli bahalee daste hamatoon dard nakone edame bedin age mishe narm afzare mobile bishtar bezarin

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

راه های ارتباط با ما

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید!