ثبت نام

امکان عضویت غیر فعال است

نرم افزار ترک سیگار QuitNow! Pro برای آندروید

نرم افزار ترک سیگار QuitNow! Pro برای آندروید,QuitNow! Pro,دانلود QuitNow! Pro,دانلود نرم افزار ترک سیگار,ترک سیگار,آموزش ترک سیگار برای اندروید

نرم افزار ترک سیگار QuitNow! Pro برای آندروید,QuitNow! Pro,دانلود QuitNow! Pro,دانلود نرم افزار ترک سیگار,ترک سیگار,آموزش ترک سیگار برای اندروید

نرم افزار ترک سیگار QuitNow! Pro برای آندروید در این روز های دو عامل مضر دنیای بشریت بسیار مهم جلوه می کنند یکی از این مشکلات اضافه وزن و دیگری سیگار و مصرف دخانیات است. متاسفانه در این روز ها جوانان بسیاری در کشور ما مصرف سیگار دارند. و بیشتر این افراد از کشیدن سیگار ناراضی هستند. در بسیاری از مواقع در جمع دوستان و یا در لحظات احساسی مختلف مصرف سیگار بی رویه بالا می رود و این نکته بسیار د سلامتی و حتی ظاهر ما تاثیر سو دارد. 

QuitNow! Pro یک برنامه بسیار جالب می باشد برای ما افرادی که به سیگار اعتیاد داریم زیرا می تواند برای شمایی که زمان سیگار کشیدن ها را فراموش می کنید و در یک لحظه متوجه می شوید کنترل کند. این نرم افزار می تواند زمان کشیدن سیگار تا سیگار بعدی را به شما نشان دهد تا زمان مانده که مجاز به کشیدن هستید را مشاهده کنید و دیگر امکانات آن به شکل میزان هزینه صرفه جویی شده در خرید سیگار و تعداد سیگار هایی که می توانستید بکشید اما صرفه جویی کردید را نشان می دهد همینطور برای شما نموداری از میزان سلامتی تان در اثر نکشیدن سیگار را نشان می دهد.

با کمک QuitNow! Pro می توانید تعداد سیگار کشیده شده خود را کنترل کنید و حتی با کسانی که از این برنامه استفاده می کنند چت کنید و به گفتگو بپردازید. اگر شما هم از سیگار کشیدن خسته شده اید و یا حتی نگران مصرف بی شمارش هستید این نرم افزار را پیشنهاد میکنیم.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

راه های ارتباط با ما

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید!