ثبت نام

امکان عضویت غیر فعال است

نحوه نصب بازی های دارای دیتا

install-games-on-android-e1418834054288
نحوه نصب بازی های دارای دیتا
نحوه نصب بازی های دارای دیتا

یکی از مشکلات رایج کاربرانی که از سیستم عامل اندروید استفاده میکنند چگونگی نصب بازی های اچ دی و بازی هایی است که دارای دیتا هستند . در این مطلب قصد داریم که این مشکل بزرگ را برطرف کنیم . در ادامه با ما همراه باشید . 

ابتدا شما باید بازی را که فرمت آن apk می باشد را دانلود و نصب کنید . فایل دیتا مربوط به بازی را دانلود کرده و آنرا اکسترکت (از حالت فشرده خارج) کنید . 

حال متناسب با نوع دیتا باید آنرا در حافظه خود کپی کنید . 

برای اینکه بتوانید تشخیص دهید که با چه نوع دیتایی سروکار دارید وارد پوشه دیتا شوید . اگر در این پوشه فایل یا فایل هایی با فرمت obb مشاهده نمودید پس باید به آدرس SDCard/Android/Obb  رفته و فایل یا فایلهای مورد نظر را در این پوشه کپی کنید . در صورتی که پوشه Obb وجود نداشت یک پوشه با این نام بسازید و توجه کنید که باید حرف اول آن نیز با حرف بزرگ انگلیسی باشد . 

اما اگر وارد پوشه دیتا شدید و چندین فایل با فرمت های مختلف مشاهده نمودید پس باید به آدرس SDCard/Android/Data  رفته و فایلهای موردنظر را در این پوشه کپی کنید . در صورتی که پوشه Data وجود نداشت یک پوشه با این نام بسازید . 

دقت کنید که باید کل پوشه بدون تغییرنام و یا تغییر هر چیز دیگری کپی شود که معمولا فایل دیتا بازی ها با عبارت com. شروع می شوند . 

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

راه های ارتباط با ما

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید!