ثبت نام

امکان عضویت غیر فعال است

نحوه فعالسازی برنامه های تریال

Untitled-1
نحوه فعالسازی برنامه های تریال
نحوه فعالسازی برنامه های تریال

هر روزه تعداد زیادی از نرم افزار های مختلف وارد بازار می شوند که هر کدام کاربردهای مختلفی دارند . بعضی از این نرم افزار ها به صورت رایگان عرضه می شوند که در استفاده از آن ها محدودیتی وجود نخواهد داشت . اما برای استفاده ار بعضی نرم افزار ها شما باید هزینه پرداخت کنید . اما راه های زیادی برای فرار از پرداخت هزینه بابت استفاده از نرم افزار ها وجود دارد . یکی از این راه ها کرک کردن است . کرک کردن در نرم افزار های مختلف متفاوت است که معمول ترین آن ها Crack , Patch , Keygen , Serial Number ها می باشند . که به توضیح هر کدام از آن ها خواهیم پرداخت . 

Serial Number 

گروه اول نرم افزار هایی هستند که با استفاده از سریال نامبر فعال می شوند . در نرم افزار هایی به این شکل باید سریال نامبر را کپی کرده و پس از اجرای نرم افزار به قسمت Help بروید . در اینجا به دنبال عباراتی مانند Registration يا Produce Registration و یا Active و موارد مشابه بگردید و سریال نامبر را وارد کرده و برنامه را رجیستر کنید . 

Crack

برای کرک کردن نرم افزار را باید به طور کامل ببندید . سپس محتویات پوشه کرک را کپی کرده و آن را در محل نصب نرم افزار کپی کنید . در هنگام ریختن فایل ها پیامی مبنی بر جایگزینی فایل با نام یکسان نشان داده خواهد شد که باید Yes را انتخاب کنید تا فایل ها کامل ریخته شوند . 

Patch

برای پچ کردن هم ابتدا باید نرم افزار را به طور کامل ببندید . سپس فایل Patch را در محل نصب نرم افزار کپی کنید. فایل Patch را اجرا کرده و بر روی Patch کلیک کنید تا نرم افزار پچ شود .

بعضی از پچ ها به صورت فایل رجیستری و با فرمت Reg هستند که برای استفاده از آن ها کافی است که فقط آن ها را اجرا کنید .

Keygen 

این نوع کمی بشتر از انواع دیگر سخت هستند . در این نوع شما باید ابتدا ID نرم افزار را به Keygen دهید تا به شما کد رجیستری دهد . برای بدست آوردن Hardware ID از قسمت Help وارد About شوید و شماره مورد نظر را کپی کرده و به Keygen دهید و بر روی Generate کلیک کنید . حال کد نشان داده شده در قسمت Registration Code را کپی کرده و مانند یک سریال نامبر آن را به برنامه دهید . 

توجه داشته باشید که ممکن است هنگام کرک کردن با ارور مواجه شوید در این مواقع باید از حالت Safe Mode به کرک کردن اقدام کنید . برای رفتن به حالت Safe Mode اینجا را مطالعه کنید . 

توجه: ممکن هنگام استفاده از پچ یا Keygen ویروس یاب سیستم جلوی فعالیت آن را بگیرد لذا بهتر هنگام کرک نمودن نرم افزار ویروس یاب خود را غیر فعال نمایید.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

راه های ارتباط با ما

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید!