ثبت نام

امکان عضویت غیر فعال است

میکروفونی از نوع خالکوبی! + عکس

hhc1001
میکروفونی از نوع خالکوبی! + عکس
میکروفونی از نوع خالکوبی! + عکس

 

میکروفونی از نوع خالکوبی! + عکس

همیشه در دنیای گوشی های موبایل این امر بر سر زبان ها بوده و هست که باید استفاده از موبایل آسان تر و تکنولوژی آن پیشرفته تر شود. از این رو در این پست قصد معرفی اختراع جدید کمپانی موتورولا را داریم که توانسته میکروفون گوشی را با خالکوبی تداعی نماید. کمپانی موتورولا که توسط گوگل خریداری شده در این دوره توانسته قدرت خود را به خوبی به معرض نمایش بگذارد.

این میکروفون بر روی گردن خالکوبی شده و سبب میشود که هنگام تماس شما دست به گوشی موبایل خود نزنید و میکروفون را بر روی گردن خود به صورت خالکوبی شده مورد استفاده قرار دهید. با این میکروفون شما از شر سیم های اضافه که مدام به هم گره میخورند و دست و پاگیر هستن خلاص میشوید. خالکوبی این میکروفون از سری گوشی های کمپانی نوکیا طبعیت میکند و انحصار آن برای گوگل و موتورولا محفوظ است!

این نوع استفاده و در اصل اختراع بسیار میتواند برای پلیس نیز مفید واقع شود زیرا کمترین زمان را برای استفاده و اطلاع رسانی در خود گنجانده و دارای سرعت عکس العملی بالاست و از همه مهمتر به دلیل مصرف کم تر مواد اولیه مانند مس و روکش سیم دوستدار طبیعت بوده و آسیب کم تری به محیط زیست وارد مینماید!

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

راه های ارتباط با ما

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید!