ثبت نام

امکان عضویت غیر فعال است

مکالمه سه بعدی امکان پذیر گردید !!

مکالمه سه بعدی امکان پذیر گردید !!,تماس سه بعدی,تلفن های سه بعدی,تصاویر سه بعدی,امکان مکالمه سه بعدی,امکان تماس تلفنی سه بعدی,تماس سه بعدی

مکالمه سه بعدی امکان پذیر گردید !!,تماس سه بعدی,تلفن های سه بعدی,تصاویر سه بعدی,امکان مکالمه سه بعدی,امکان تماس تلفنی سه بعدی,تماس سه بعدی

مکالمه سه بعدی امکان پذیر گردید !! در چندین سال پیش که خیلی هم قدیم نیست در فیلم ها و انیمیشن های تخیلی در هنگام تماس تلفنی افراد با هم تصاویر آن ها در بین بخار پدیدار می شد و گویی وجود او در جلوی فرد می باشد. آن زمان این فیلم ها را تخیلی می نلمیدیم اما تکنولوژی نشان می دهد که این موضوع به واقعیت تبدیل شده است.

یک شرکت لهستانی اعلام کرده است که توانسته به این تکنولوژی دست پیدا کرده و امکان مکالمه سه بعدی را در بین بخار آب و نمایشگر های فوق تخصصی خود انجام بدهد.برای تماس تصویری سه بعدی افراد در مقابل دوربینی مخصوص قرار می گیرند که دارای یک میکروفون برای انتقال صدا نیز می باشد. این دوربین دارای دو لنز متفاوت است که بعد از ضبط صوت و تصاویر از طریق اینترنت انتقال داده شده و بر روی رسیور دریافت کننده ثبت می شود.

در سیستم دریافت کننده مفصد این اطلاعات به صورت سه بعدی به کمک ویژگی ها و امکانات متفاوتی بر روی بخار آب شکل می گیرد. ویژگی های جالب این تصاویر این است که دقیقا هم زمان تصویر می خنند تکان می خورد و هر عملی که شخص در مبدا انجام دهد را نمایش می دهد. مدیر عامل این شرکت اعلام کرده است که تا 5 سال دیگر این وسیله وارد بازار می شود و در حال حاضر هدف شرکت ساخت نمایش دهنده های کوچک می باشد زیرا در زمان حال نمایش دهنده های تصاویر ابعاد بسیار بزرگی دارند که برای تولید انبوه به هیچ عنوان مناسب نیست.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

راه های ارتباط با ما

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید!