ثبت نام

امکان عضویت غیر فعال است

مموری کارت کلاس 4 یا 10

مموری,کلاس مموری,تفاوت کلاس های مموری,تفاوت مموری ها
مموری کارت کلاس 4 یا 10
مموری کارت کلاس 4 یا 10

 

همه ما در بین این دو راهی لحظه ای تفکر کردیم و یکی را انتخاب نمودیم . این همیشه سوال مانده برای ما که مموری کلاس 4 را خریداری کنیم یا مموری کلاس 10 را . خوب امروز در سایت پی سی کوئست قرار است به این موضوع بپردازیم.

اگر این موضوع را در چند سال اخیر ایجاد می کردیم مطمعنا نیازی به خرید و هزینه کردن برای مموری های کلاس 10 نبود . حال بگذارید تا واضح تر بیان کنم : این اعداد به چه منظور است و چرا کلاس 10 قیمت بیشتری نسبت به کلاس 4 با همان ظرفیت دارد . کلاس های مموری کارت ها نشان از سرعت خواندن و نوشتن اطلاعات بر روی ان ها می باشد که این اعداد نشان دهنده سرعت انتقال داده ها در ثانیه می باشد . در چندین سال اخیر که عموما تلفن ها دارای اسلات مموری کارت برای نمایش ویدئو های عادی و موزیک را داشتند مطمعنا مموری کارت کلاس 4 می توانست نیاز شما را برآورده کند.

حال شما تصور کنید . تلفن هوشمندی را خریداری کرده اید و تمام اپ ها و برنامه های خود را بر روی آن وارد نموده اید . حال تصور کنید قرار است تا با دوربین فول اچ دی آن نیز فیلمبرداری کنید و هم زمان این فیلم در مموری کارت شما ذخیره شود . خوب بی شک عملکرد به مشکل می خورد چرا که میزان 4 مگابایت در ثانیه برای این همه مصرف و خواندن و نوشتن اطللاعات بسیار کم است .

پس پیشنهاد نهایی ما کاملا مشخص شد . البته همیشه باید دقت در خرید نوع مارک و اطمینان از تقلبی نبودن مموری را در نظر داشته باشید.

 

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

راه های ارتباط با ما

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید!