ثبت نام

امکان عضویت غیر فعال است

ممنوعیت دوباره بازی بتلفیلد Battlefield !! بازی پر حاشیه

ممنوعیت دوباره بازی بتلفیلد battlefield !! بازی پر حاشیه,battlefield,بتلفیلد,دانلود بتلفیلد,بازی بتلفیلد,اخبار بازی,اخبار بازی های کامپیوتری,بتلفیلد 4,بتلفیلد 3
ممنوعیت دوباره بازی بتلفیلد Battlefield !! بازی پر حاشیه
ممنوعیت دوباره بازی بتلفیلد Battlefield !! بازی پر حاشیه

 

ممنوعیت دوباره بازی بتلفیلد Battlefield !! بازی پر حاشیه !! بازی ها همیشه ذهن نوجوانان و کودکان را آماده می کنند تا به قبول موضوع و موضوعاتی بپردازند. برخی بازی های با هدفی معین و مشخص تولید می شوند تا ذهن کودک و نوجوان و حتی کاربر بزرگسال را آماده کنند تا به هدف سازنده بازی برسند.

بتلفیلد یکی از این بازی های هدف دار می باشد که باعث می شود ذهن کاربر این بازی آماده شود تا دشمنانی که داخل بازی به نمایش می آیند را دشمن خود ببینند و بتوانند در دنیای واقعی هم نیز افراد را دشمن خود بدانند. Battlefield در ورژن 3 خود حملات مختلفی در ایران داشت و ایرانیان را دشمنی در برابر بازیکن می دانست که همین موضوع باعث تخریب ذهنیت افراد نسبت به اقدامات هسته ای و نیرو های امنیتی ایران می شد. البته مسئولان نیز با محکوم کردن و غیر قانونی خواندن این بازی باعث شدند در ایران کمتر این بازی پیشرفت کند و با مقابله در برابر خرید و فروش این بازی توانستند  اثرات مخرب آن را پیشگیری کنند.

اما این روز ها نیز در ورژن 4 بازی battlefield کشور چین دشمن قدیمی آمریکا نیز مورد عنایت واقع شده و در این ورژن بازی مهاجمین به دشمنان و تروریست های چینی حمله می کنند. در حال حاضر این بازی آماده عرضه در بازار چین می باشد که این کشور خرید و فروش این ورژن بازی را ممنوع و محکوم کرده است. متاسفانه این اعمال در مورد بازی بتلفیلد و مکان هایی که در دنیای واقعی وجود دارد و مهاجمین در ان به دشمنان حمله می کنند پیامد بسیار بدی در ذهن کاربران بازی نسبت به افراد آن کشور می گذارد.

امیدواریم سازندگان این بازی اهدف خود را تصحیح کنند و با تمرکز در افزایش کیفیت بازی و صحنه های جذاب در امر افزایش کاربران آن قدم بردارند.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

راه های ارتباط با ما

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید!