ثبت نام

امکان عضویت غیر فعال است

ملحفه نمايش احساسات !!

ملحفه نمايش احساسات !!,ملحفه,ملحفه تست احساس,ملحفه براي احساسات,ملحفه نمايش احساس,گجت ملحفه,ملحفه هوشمند

ملحفه نمايش احساسات !!,ملحفه,ملحفه تست احساس,ملحفه براي احساسات,ملحفه نمايش احساس,گجت ملحفه,ملحفه هوشمند

ملحفه نمايش احساسات !!

 
چه خوب است که هميشه خوابي آرامش بخش داشته باشيد. اين فکر مطمعنا در نظر بسياري مانند هتل داران و همينطور مکان هايي که به خواب و استراحت افراد اهميت مي دهند بسيار مهم تر جلوه مي کند.

British Airlines يکي از خطوط و شرکت هاي هوايي در اروپا فکر جالبي را براي آسايش و آرامش مسافران خود کرده است. با کمک محققاني اين شرکت هواپيمايي سعي دارد تا در خواب احساسات مسافران خود را را مشاهده کرده و در ايجاد آرامش آن ها تلاش کند.

ملحفه نمايش دهنده احساسات دقيقا چنين عملي را آسوده کرده است. اين ملحفه که داراي يک هد بند ( سربند ) مي باشد با گذارده شده هد بند بر روي سر و کشيدن ملحفه بر روي خود مي توانيد به راحتي به خواب رفته و پتو و هد بند شما شروع به آناليز مغزو وبدنتان کرده و نوع احساساتتان را نمايش مي دهند.

اگر با آرامش کامل در خواب فرورفته باشيد رنگ ملحفه شما به رنگ آبي در آمده و اگر کمي استرس داشته باشيد اين رنگ به بنفش تغيير داده شده و البته اگر مظطرب , ناراحت و نگران باشيد رنگ ملحفه شما به قرمز تغيير رنگ مي دهد. اين نمايش احساسات مي تواند مهمان داران را براي کمک به شما ياري نمايد. اين ملحفه هنوز به صورت آزمايشي در هواپيما هاي British Airlines استفاده مي گردد.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

راه های ارتباط با ما

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید!