ثبت نام

امکان عضویت غیر فعال است

معرفی کنترلر Xbox One برای ویندوز

Untitled-1
معرفی کنترلر Xbox One برای ویندوز
معرفی کنترلر Xbox One برای ویندوز

فیل اسپنسر مدیر بخش اکس باکس از مایکروسافت در طی مصاحبه ای در مراسم  GDC 2015 در روز چهارشنبه اعلام کرد که شما در نهایت می توانید یک آداپتور بیسیم برای کنترلر های Xbox One دریافت کنید که استفاده بر روی ویندوز بدون نیاز به سیم USB را قادر می سازد.

این خبر مهمی است زیرا در طول سال ها اولین بار است که مایکروسافت استفاده از هر کنترلر اکس باکسی به صورت بدون سیم روی ویندوز را به راحتی فراهم کرده است. کنترلر Xbox 360 برای مدتی یک مدل بیسیم برای ویندوز داشت ولی مایکروسافت تولید آنرا متوقف کرد و بجای آن کنترلر Xbox 360 با سیم USB را در دسترس قرار داد.

فشار برای کنترلر وایرلس در ویندوز بخشی از تلاش های مایکروسافت برای متحدکردن Xbox و PC یا حفظ ارتباط PC گیمرها با Xbox و علاقه‌مند شدن به آن است.

کنترلر Xbox 360 در اوایل چرخه عمر کنسول خود جایگاه کنترلر مورد علاقه در ویندوز را بدست آورده بود اما بنظر می رسد که دل PC گیمر ها پیش کنترلر Xbox 360  گیر کرده یا علاقه آنها به کنترلر Play Station 4 یعنی Dual Shock 4 منتقل شده است.

اسپنسر در ادامه گفت استفاده از یک کنترلر Xbox One به صورت وایرلس روی PC  بسار عالی است.

در واقع من با نزدیک کردن این دو پلتفرم یعنی PC و Xbox موافقم.

اما سوالات دیگری مطرح است مثل قیمت این آداپتور چقدر است؟ دقیقا چه زمانی منتشر می شود؟ آیا تمام ویژگی های کنترلر پشتیبانی می شود؟ جواب این سوالات فعلا بی‌پاسخ مانده است.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

راه های ارتباط با ما

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید!