ثبت نام

امکان عضویت غیر فعال است

مصرف اینترنت را در ویندوز فون 8 کنترل کنید! + عکس

co2829
مصرف اینترنت را در ویندوز فون 8 کنترل کنید! + عکس
مصرف اینترنت را در ویندوز فون 8 کنترل کنید! + عکس

 

مصرف اینترنت را در ویندوزفون 8 کنترل کنید! + عکس

 

 معمولا اینترنتهایی که به صورت حجمی ارائه می شوند برای کاربران مشکل ساز هستند چون بعد از مدتی که کاربر استفاده زیادی از اینترنت داشته باشد اینترنت دستگاهش قطع شده و به حساب خط تلفنش هزینه انتقال داده می شود و کاربر این موضوع را نمی فهمد. لذا در دستگاه های مجهز به ویندوز فون 8 به شما آموزشی را ارائه خواهیم داد که از شر این تمامی حجم و هزینه های بیهوده خلاص شوید. اینترنت معمولا وقتی حجمی باشد باید بر روی آن کنترل صورت گیرد زیرا پس از مدتی نهایتا تمام خواهد شد از این رو تمام شدن حجم آن در وبگردی های روزانه از لذت آن خواهد کاست. در ادامه با ما همراه باشید تا بتوانید مصرف اینترنت را در ویندوزفون 8 کنترل کنید!

بدین منظور برای کنترل مصرف اینترنت در ویندوز فون 8 مراحل زیر را طی کنید و خیالتان راحت باشد که این کنترل از تمام شدن حجم اینترنت شما جلوگیری خواهد کرد.

 ابتدا در صفحه ی اصلی گزینه ی Data Sense را انتخاب نمایید در این مرحله میزان مصرف اطلاعات در 30 روز گذشته برایتان نمایش داده خواهد شد و در مرحله ی بعد گزینه ی set limit را فشار دهید و در قسمت بعد نوع محدودیتی را که می خواهید اعمال شود را انتخاب نمایید و سپس با زدن گزینه check تغییرات را ذخیره نمایید.

 

 

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

راه های ارتباط با ما

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید!