ثبت نام

امکان عضویت غیر فعال است

مرورگر اکسپلورر IE 6 سیاه چاله نا امنی است هشدار !!

مرورگر اکسپلورر IE 6 سیاه چاله نا امنی است هشدار !!,اخبار مایکروسافت,هشدار های مایکروسافت,اکسپلورر 6,مرورگر اکپلورر 6,دانلود مرورگر اکسپلورر 6

مرورگر اکسپلورر IE 6 سیاه چاله نا امنی است هشدار !!,اخبار مایکروسافت,هشدار های مایکروسافت,اکسپلورر 6,مرورگر اکپلورر 6,دانلود مرورگر اکسپلورر 6

متاسفانه همیشه و همه جا احتمال و خطر سرقت و از بین رفتن اطلاعات افراد در دنیا اینترنت به چشم می خورد و تلاش بسیاری از کمپانی های مختلف نیز کاهش و دفع این مضرات دنیا پهناور اینترنت است.

اما امروز در پی سی کوئست مطلبی را برای شما عزیزان آماده کرده ایم که بسیار مفید و مهم در بین کاربران اینترنتی می باشد زیرا به میزان 50 درصد کاربران ایرانی همچنان از ویندوز xp استفاده می کنند. اما خود ویندوز Xp امروز مورد بحث ما نیست بلکه مرورگر IE یا همان اینترنت اکسپلورر معروف است که امروز تمامی نگاه ها را به خود جلب کرده است. زیرا مایکروسافت اعلام کرده است که این مرورگر به دلیل ضعف امنیتی بسیار زیاد استفاده نشود و دوستان سعی به ارتقای این مرورگر به نسخه های بالاتر داشته باشند.

متاسفانه مشکلات امنیتی این مرورگر به قدری زیاد است که خود مایکروسافت نیز تلاش به عدم استفاده از این نسخه مرورگر خود دارد. و اما ارتباط این مروگر با ویندوز ایکس پی در پیشفرض بودن این مرورگر در سیستم عامل xp می باشد. شما با هربار نصب ویندوز اکس پی به صورت پیشفرض دارای IE ورژن 6 هستید. این یعنی در صورتی که بدون توجه به ورژن مرورگر خود و اعتماد کاذب به مایکروسافت وارد اینترنت شوید دقیقا عملی مانند بازی با بشکه باروت کرده اید.

طی تحقیق به عمل آمده 88 درصد افرادی که از این مرورگر استفاده کرده اند به نوع مورد تهاجم قرار گرفته که این عدد بزرگ مانند آن می ماند که از هر ده نفر تقریبا نه نفر مورد تعارض قرار می گیرند. امید واریم بعد از خواندن این مطلب از مرورگر های بهتر و یا نسخه بالاتر مرورگر IE استفاده کنید.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

راه های ارتباط با ما

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید!