ثبت نام

امکان عضویت غیر فعال است

مدیریت زمان در اندروید با Time Tune

TimeTune-2
مدیریت زمان در اندروید با Time Tune
مدیریت زمان در اندروید با Time Tune

در این نوشتار قصد داریم به شما دوست داران فناوری و کاربران سایت پی سی کوئست نرم افزاری را معرفی کنیم که به راحتی به کمک آن زمان با ارزش خود را مدیریت کرده و نهایت استفاده را از وقت خود ببرید.درادامه با ما همراه باشد

Time Tune یکی از نرم افزار هایی است که میتواند این کار مهم را برای شما به بهترین صورت انجام دهد. 
 این اپلیکیشن فوق العاده میتواند زمان شما را دسته بندی کرده که در نهایت بتوانید از کارهای غیر مفید خود کاسته و به کار های ضروری تر با راندمان بهتری برسید.

در این اپلیکیشن قسمتی وجود دارد به اسم Routine که ﻣﯽ ﺗﻮﺍﻧﯿﺪ ﺑﺮﺍﯼ ﺭﻭﺯﻫﺎﯼ ﮐﺎﺭﯼ ﯾﺎ ﻫﻔﺘﻪ ﻫﺎﯼ ﻣﻌﻤﻮﻟﯽ ﺑﺮﻧﺎﻣﻪ ﺭﯾﺰﯼ ﮐﻨﯿﺪ . ﺑﻪ ﻋﻨﻮﺍﻥ ﻣﺜﺎﻝ، ﯾﮏ ﺭﻭﺗﯿﻦ ﻫﻔﺖ ﺭﻭﺯﻩ ﺑﺮﺍﯼ ﺗﺎﺑﺴﺘﺎﻥ ﺩﺭ ﻧﻈﺮ ﺑﮕﯿﺮﯾﺪ ﻭ ﺑﺮﺍﯼ ﻫﺮ ﺭﻭﺯ، ﯾﮏ ﺑﺮﻧﺎﻣﻪ ﺯﻣﺎﻧﯽ ﻣﻔﯿﺪ ﺑﺮﺍﯼ ﺭﺳﯿﺪﮔﯽ ﺑﻪ ﺗﻤﺎﻡ ﮐﺎﺭﻫﺎ ﺑﺎ ﺣﺪﺍﮐﺜﺮ ﺭﺍﻧﺪﻣﺎﻥ ﺗﻌﯿﯿﻦ ﮐﻨﯿﺪ .
 روتین ها در این اپ امکان ارسال شدن نیز دارند که شما میتوانید با دوستان،همکاران و همسر خود به اشتراک بگذارید که از برنامه  روزانه شما اطلاع داشته باشند و در وقت هایی که به کارهای مهم میپردازید با شما تماس نگیرند.

 ﻣﻄﻤﺌﻨﺎ ﺍﯾﻦ ﻗﺎﺑﻠﯿﺖ ﻣﯽ ﺗﻮﺍﻧﺪ ﺑﺮﺍﯼ ﭘﺰﺷﮑﺎﻥ ﯾﺎ ﻣﻌﻠﻤﯿﻦ ﺑﺴﯿﺎﺭ ﮐﺎﺭﺑﺮﺩ مهمی داشته باشد.

دیگر امکانات این اپ این است  که ﺍﻣﮑﺎﻥ ﺗﻨﻈﯿﻢ ﯾﺎﺩﺁﻭﺭهم دارد  ﺗﺎ ﺑﻪ ﻫﯿﭻ ﻋﻨﻮﺍﻥ ﺍﺯ ﺑﺮﻧﺎﻣﻪ ﮐﺎﺭﯾﺘﺎﻥ ﻋﻘﺐ ﻧﯿﻔﺘﯿﺪ و یا فراموش نکنید.
همچنین ﺍﺯ ﻭﯾﺠﺖ ﺟﻤﻊ ﻭ ﺟﻮﺭ ﻭ ﮐﺎﺭﺑﺮﺩﯼ که این اپ در اختیار شما قرار داده است ﻫﻢ میتوانید استفاده کنید که زود تر به برنامه ی روزانه ی خود دستیابی پیدا کنید.

 ﺍﯾﻦ ﺍﭘﻠﯿﮑﯿﺸﻦ ﮐﺎﺭﺑﺮﺩﯼ ﺭﺍ ﻣﯽ ﺗﻮﺍﻧﯿﺪ ﺑﻪ ﺭﺍﯾﮕﺎﻥ ﺍﺯ ﮔﻮﮔﻞ ﭘﻠﯽ ﺩﺍﻧﻠﻮﺩ ﮐﻨﯿﺪ .

 

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

راه های ارتباط با ما

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید!