ثبت نام

امکان عضویت غیر فعال است

محدودیت ویندوز فون برای کودکان

محدودیت ویندوز فون برای کودکان

امروزه یکی از دغدغه‌های والدینی که برای کودکانشان تلفن‌های هوشمند خریداری می‌کنند و یا تلفن همراه هوشمند خود را در اختیار آن‌ها قرار می‌دهند استفاده صحیح کودکان از دستگاه‌های هوشمند و یا محدود کردن آن‌هاست.

ویندوز فون سیستم‌عاملی است که توسط شرکت مایکروسافت برای گوشی‌های هوشمند امروزی ساخته طراحی و تولیدشده است و جانشین سیستم‌عامل قدیمی ویندوز موبایل است. در این نسخه از سیستم‌عامل ویندوز فون برخلاف ویندوز موبایل، مایکروسافت بجای نشانه گرفتن بازار شرکت‌های بزرگ، بازار مصرف‌کنندگان را نشانه گرفته است و قصد جلب‌توجه این گروه را در این طرح دارد. مایکروسافت در این سیستم‌عامل به‌جای بکار بردن فرمت برنامه‌های ویندوزی ، برنامه‌های مایکروسافت سیلور لایت را استفاده کرده است.

اما امروز می‌خواهیم به این موضوع در سیستم‌عامل‌های هوشمند ویندوز فون بپردازیم اگر شما هم دنبال این ویژگی در ویندوز فون هستید با ما همراه باشید.

برای فعال کردن این ویژگی وارد تنظیمات ویندوز فون خود شوید

برای راحتی در این مرحله پنل گوشی خود را از طریق کشیدن دست خود از بالای صفحه به سمت پایین بازکنید و در این بخش مطابق تصویر زیر گزینه All Setting را انتخاب کنید.

محدودیت ویندوز فون برای کودکان
محدودیت ویندوز فون برای کودکان

اکنون در این مرحله باید به دنبال گزینه Kid Corner بگردید و این گزینه را مطابق تصویر زیر انتخاب کنید.

محدودیت ویندوز فون برای کودکان
محدودیت ویندوز فون برای کودکان

در این مرحله باید این ویژگی را فعال کنید.

محدودیت ویندوز فون برای کودکان
محدودیت ویندوز فون برای کودکان

اما پس از فعال کردن این ویژگی باید محدودیت‌ها و دسترسی‌های کودک خود را انتخاب و سازمان‌دهی کنید برای مثال محدود کردن دسترسی به ویدیوها گالری تصاویر و برنامه‌های نصب‌شده در ویندوز فون شما و یا اعلان دسترسی به بازی‌های موجود در دستگاه هوشمند شما.

اما نکته قابل‌توجه این است که چگونه باید وارد این بخش شد و یا از آن خارج شویم؟

پاسخ این سؤال این است که شما می‌توانید در صفحه لاک دستگاه هوشمند خود تنها با کشیدن صفحه با دست خود به سمت چپ وارد این بخش شده و دستگاه هوشمند خود را که به سیستم‌عامل ویندوز فون مجهز است یا به زبان خودمانی‌تر ویندوز فون خود را در اختیار کودک خود قرار دهید.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

راه های ارتباط با ما

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید!