ثبت نام

امکان عضویت غیر فعال است

محبوبترین مرورگر از نظر شما چیست؟ درست حدس میزنید؟

محبوبترین مرورگر از نظر شما چیست؟ درست حدس میزنید؟
محبوبترین مرورگر از نظر شما چیست؟ درست حدس میزنید؟

محبوبترین مرورگر از نظر شما چیست؟ درست حدس میزنید؟ مرورگر های زیادی در دنیا اینترنت وجود دارند که هر کدام دارای ویژگی های مختلفی می باشد البته که عموم افراد تمایل دارند علاوه بر استفاده از مرورگری دوستانه و ساده پسند سرعت و امنیت بیشتری نیز داشته باشد. امروز میخوام در مورد میزان مصرف مرورگر ها سخن بگوییم که از نظر محبوبیت استفاده کدام ها در صدر جدول هستند. 

Shareaholic توانسته است با آمارگیری خود به عنوان پر مصرف ترین مرورگر در سه ماهه آخر سال 2013 مرورگر کروک کمپانی گوگل را محبوب ترین و پر مصرف ترین مرورگر حال حاضر با حدود 36 درصد میزان استفاده در بین دیگر مرورگر ها اعلام کرده است. همینطور مرورگر فایرفاکس که قبل ها در صدر جدول می بود در این مورد مقام دوم را گرفته و با 16 درصد میزان استفاده از بین کاربران توانسته در جایگاه دوم بیستد. همینطور مرورگر سافاری که در ایران کمتر شناخته شده است در مقام سوم با فاصله کمی از مرورگر فایرفاکس فرار داشته و با میزان 15.8 درصد در مقام سوم می باشد و بعد از این سه مقام اینترنت اکسپلورر و اپرا در مقام های بعدی به ترتیب قرار دارند.

شاید یکی از دلایل موفقیت مرورگر کروم ایجاد ویژگی ها و امکانات مختلف برای این مرورگر می باشد که کمپانی گوگل به کاربران ارائه داده است و باعث خرسندی آنها گشته است. در حال حاضر تنها مشکل این مروگر استفاده زیادی از فضای هازد می باشد که تعداد زیادی از مخاطبین این مرورگر را مجبور به اعتراض کرده است.

شما از چه مرورگری استفاده می کنید؟

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

راه های ارتباط با ما

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید!