ثبت نام

امکان عضویت غیر فعال است

لطفا با کمی تحقیق به شایعات در فضای مجازی دامن نزنید!

1689734282-talab-ir
لطفا با کمی تحقیق به شایعات در فضای مجازی دامن نزنید!
لطفا با کمی تحقیق به شایعات در فضای مجازی دامن نزنید!

با سلامی مجدد خدمت کاربران گرامی سایت پی سی کوئست.از عنوان این مطلب تعجب نکنید و لطفا این مطلب رو با حوصله بخونید.دنیای مجازی و انواع برنامه های مختلف پیام رسان نظیر،تلگرام،واتس آپ،وایبر و… با دنیای واقعی بسیاری از ما عجین شده.دیگه برای با خبر شدن از اوضاع تلوزیون نمیبینیم،چون کانال خبری داریم! شاید اخبار گوش بدیم اما روزنامه دیگه نمیخونیم.اما تا بحال به فرقش توجه کردید؟ رسانه ای که کتبی یا لفظی خبری رو توی روزنامه یا تلوزیون اعلام میکنه در برار اون خبر مسئوله.اما یک کانال خبری غیر معتبر به چیزی جز افزایش اعضای کانال و درآمد فکر نمیکنه.لطفا حداقلش اگر خبری شنیدید که شَک بر انگیز بود ابتدا تحقیق سپس کپی کنید!

به اخبار چه کانال هایی اعتماد کنیم؟

واضح است.کانال های خبری رسمی رسانه های معتبر.خداروشکر همه ی رسانه ها با تکنولوژی پیش آمده و همه یک کانال دارند!.اگر توجه داشته باشید در این کانال ها تبلیغات به ندرت مشاهده میکنید.برای اخبار فقط به کانال مربوط به اخبار اعتماد کنید.در سایر کانال های متفرقه فقط برای چند تومان پول هر روز خبر هایی منتشر میشود که هیچ یک واقعیت ندارند.هدف از این اخبار فقط گول زدن شما برای ورود به یک کانال میباشد.شما خبر هایی نظیر مثال های پایین میخوانید و با کلیک بر روی لینک وارد یک کانال میشوید!
-فیلم عروسی فلان بازیگر در کانال زیر!! زود باش جوین بده ببین چه خوشکل میرقصه خودم دیدم!!
-مرگ ناگهانی علی صادقی در تصادف.علت مرگ در کانال زیر!
این کانال ها از وقایع روز برای اهداف خودشون استفاده میکنند برای مثال بعد از اعلام اعتراض دانش آموزان سوم متوسطه نسبت به سختی امتحانات خبر زیر پخش شد:
-عریان شدن یک دانش آموز دختر در اعتراض به سختی امتحانات.کلیپ در کانال زیر.
یک مورد از شایعات به روایت تصویر!!!

لطفا با کمی تحقیق به شایعات در فضای مجازی دامن نزنید!
لطفا با کمی تحقیق به شایعات در فضای مجازی دامن نزنید!

همچنین توجه داشته باشید هیچ لینک دانلود یا لینک ورود با سایتی با عبارت telegram.me آغاز نمیشود! عبارت https://telegram.me در ابتدای لینک ها نشان دهنده ی رود به یک کانال یا گروه میباشد.

آیا کانال های مختلف هک کاربردی دارند؟

انواع ربات ها و کانال های هک هم که تعدادشان روز به روز افزایش میابد نوع دیگری از مردم فریبی هستند.کانال هایی که یک روز اداعای هک تلگرام در 18 ثانیه را دارند روز دیگر ادعای هک جیمیل اون هم با یک کلیک!.فریب جمله های این کانال ها را نخورید! برای مثال:
آیا دوست دارین ببینین همسرتون با کی چت میکنه بدون اینکه اون بفهمه و به گوشیش دست بزنین؟!!؟
آیا ذوست دارین از همه ی مخاطبین گوشی نامزدتون با خبر بشین؟!!!
آیا دوس دارین برین سایت های عربستانی رو هک کنید و انتقام بگیرید؟؟؟؟؟!
باز هم میگم لطفا توجه کنید که وقتتون رو صرف چیزهایی که واقعیت ندارند نکنید!

کانال های پزشکی،دشمن سلامتی!
امیدوارم تاکنون به عمق فاجعه پی برده باشید! حال تصور کنید همین سخنان دروغ در کانالی مربوط به سلامتی پخش شود! فلان چیزو با فلان چیز قاطی کن و بخور در جا خوب میشی!(اگه نمردی!)

و هزاران مورد دیگر….

این پست دلنوشته ای بود با هدف آگاهی تعدادی محدود از جامعه.یادش نه بخیر روزی که در همین فضای مجازی شایعه شد آغاز سال 2012 میلادی برابر با مرگ زمین و پایان بشریت است!.شایعات را لطفا پخش نکنید!

دیدگاه ها

  • O.ap ژوئن 22, 2016 :: 14:45
    0 0

    harf e dele maro zadi 😀

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

راه های ارتباط با ما

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید!