ثبت نام

امکان عضویت غیر فعال است

لذت رانندگی با شبیه ساز جدید Force Dynamic

لذت رانندگی با شبیه ساز جدید Force Dynamic,شبیه ساز رانندگی,بازی های هیجان آور رانندگی,شبیه ساز عجیب و غریب رانندگی,شبیه ساز های راندن,شبیه ساز اتومبیل رانی,شبیه ساز اتومبیل رانی,

از اوایل پیدایش بازی های کامپیوتری شبیه سازی های انجام شده بود تا کاربران آن بتوانند بیشتر حس و حال در فضای بازی را داشته باشند و خود را به جای بازیکن بگذارند. یکی از بهترین بازی هایی که بسیار طرفدار داشته است و دارد بازی های کامپیوتری اتومبیلرانی و شبیه سازی رانندگی میباشد زیرا این نوع بازی ها حس هیجان بسیار زیادی در بازیکن و یا بازیکنان ایجاد کرده و انرژی شما را تخلیه می کند. کمپانی های مختلفی سعی در بهتر نمودن گرافیک و حس و حال شبیه سازی رانندگی کرده اند اما هیچگاه به پای Force Dynamic 401 نخواهند رسید.

 

لذت رانندگی با شبیه ساز جدید Force Dynamic
لذت رانندگی با شبیه ساز جدید Force Dynamic

 

Force Dynamic 401 یک شبیه ساز رانندگی همه فن حریف می باشد که دارای جک های هیدرولیکی و دو مانیتور بزرگ است. شما می توانید روی صندلی آن بنشینید بازی مورد نظرتان را اجرا کرده و به مسابقه بپردازید اگر به دیوار بخورید و یا کشیده شوید دقیقا همان حس را به شما خواهد داد اگر بپیچید صندلی شمت نیز می پیچد و یا حتی اگر در جاده های خاکی و دارای دست انداز حرکت کنید دقیقا این وسیله حس حرکت در جاده های خاکی را به شما خواهد داد. Force Dynamic بهترین شبیه ساز سال 2013 میباشد زیرا می تواند به کاربر حس القا رانندگی تمام عیاری را بدهد.

force_dynamics_301_2

در حال حاضر این شبیه ساز مهیج به صورت سفارشی ساخته و فروخته می شود و همینطور دارای قیمت بسیار بالای 90.000 دلار می باشد که برخی ترجیح می دهند که به جای این وسیله یک سوپر اسپورت واقعی خریداری کنند و برخی نیز حس سرعت فوق العاده را با این وسیله بهتر توصیف کرده و از نگرانی خسارات پیش آمده در دنیای واقعی این وسیله را پیشنهاد میکنند.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

راه های ارتباط با ما

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید!