ثبت نام

امکان عضویت غیر فعال است

قاب آيفون براي غواص ها

قاب آيفون براي غواص ها,آیفون,اپل,اخبار آیفون,اخبار اپل,قاب غواصی برای آیفون,لوازم جانبی آیفون,قاب igills

قاب آيفون براي غواص ها,آیفون,اپل,اخبار آیفون,اخبار اپل,قاب غواصی برای آیفون,لوازم جانبی آیفون,قاب igills

قاب آيفون براي غواص ها

کمپاني اپل يکي از بزرگترين کمپاني هاي توليد و فروش تلفن مي باشد که سهم بسيار بزرگي از تلفن هاي موجود در بازار را داشته و ميليون ها کاربر خود از اين تلفن ها استفاده مي کنند و مي توان گفت اين رقم براي افرادي که از يک کمپاني خريد مي کنند مطمعنا رقمي بسيار زياد مي باشد.

براي همين igills براي آيفون ساخته شده است اما igills چيست ؟ igills قاب محافظي مي باشد که در هنگامي که تلفن آيفون شما در آن قرار بگيرد کاملا ضد آب شده است و شما مي توانيد تا عمق معادل 40 متر زير آب تلفن خود را ببريد. همينطور مي توانيد در زير آب از طريق دکمه هاي تعبيه شده در قاب igills با تلفن آيفون خود کار کنيد و تصوير برداري نماييد.

پس ديگر نيازي نيست دوربين هاي گران قيمت را تنها براي تصوير برداري در زير آب خريداري کنيد همينطور مي توانيد از طريق نرم افزار هاي ارائه شده توسط igills ميزان عمق نقوذ خود در آب و همينطور شاخص هايي مانند ميزان نيتروژن و اکسيژن باقي مانده را اندازه گيري کنيد. اين کماني اعلام کرده است که اين قاب علاوه بر کارا بودن جالب قيمتي معادل يک سوم خريد محصولات ذکر شده را دارد که خود صرفه جويي زيادي در خريد تجهيزات غواصان خواهد بود.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

راه های ارتباط با ما

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید!