ثبت نام

امکان عضویت غیر فعال است

فعال کردن تماس صوتی و پیامک از طریق WiFi در ios

650x300xiphone1.jpg.pagespeed.ic_.hOWxgVKLEQ[1]
فعال کردن تماس صوتی و پیامک از طریق WiFi در ios
فعال کردن تماس صوتی و پیامک از طریق WiFi در ios

با استفاده از امکان تماس صوتی و پیامک وای فای شما میتوانید از  طریق ﺷﺒﮑﻪ ﻫﺎﯼ ﺑﯽ ﺳﯿﻢ، ﺍﻗﺪﺍﻡ ﺑﻪ ﺑﺮﻗﺮﺍﺭﯼ ﻭ ﺩﺭﯾﺎﻓﺖ ﺗﻤﺎﺱ ﻭ ﭘﯿﺎﻡ ﻫﺎﯼ ﻣﺘﻨﯽ ﮐﻮﺗﺎﻩ ‏( SMS ‏) ﻧﻤﺎﯾﯿﺪ .
لازم به ذکر است این ویژگی در نسخه های 8 و بعدی  سیستم عامل ios نهفته است ﻭ رقابت شدیدی بین اپراتور ها برای دستیابی به این ویژگی وجود دارد در ضمن شما ﺗﻨﻬﺎ ﺩﺭ ﺻﻮﺭﺗﯽ میتوانید ﺍﺯ ﺍﯾﻦ قابلیت استفاده کنید که اپراتور تلفن ﻫﻤﺮﺍﻫﺘﺎﻥ ﺍﺯ این ویژگی پشتیبانی کند و در حال  حاضر تنها اپراتوری که این ویژگی را دارد  اپراتور t-mobile در آمریکا میباشد.

ﺁﻧﭽﻪ ﺑﺎﯾﺪ ﺑﺪﺍﻧﯿﺪ این است که این ویژگی هنگامی که سیگنال اپراتور شما ضعیف باشد و در محدوده  اینرنت WiFi خود باشید خود به خود به صورت اتوماتیک تماس ها و SMS های شما  را از طریق اینترنت برقرار و ارسال میکند.
این ویژگی به صورت پیش فرض خاموش میباشد،در ادامه با PcQuest همراه باشید تا روش فعال سازی این ویژگی را  برا شما  عزیزان باز گو کنیم…
ﺁﻧﭽﻪ ﻧﯿﺎﺯ ﺧﻮﺍﻫﯿﺪ ﺩﺍﺷﺖ تنها دو چیز میباشد :
ﺍﭘﺮﺍﺗﻮﺭﯼ ﮐﻪ ﺍﺯ ﺧﺪﻣﺎﺕ ﺗﻤﺎﺱ ﻭﺍﯼ ﻓﺎﯼ ﭘﺸﺘﯿﺒﺎﻧﯽ ﮐﻨﺪ
iPhone5C یا ورژن بالاتر

ﭼﮕﻮنگی فعال کردن ﺗﻤﺎﺱ ﻭﺍﯼ فای ؟؟؟
ﺑﺮﺍﯼ ﻓﻌﺎﻟﺴﺎﺯﯼ ﺗﻤﺎﺱ ﻭﺍﯼ ﻓﺎﯼ ﺍﺑﺘﺪﺍ ﺑﻪ ﺑﺨﺶ Settings ﺩﺭ ﺁﯾﻔﻮﻥ ﺧﻮﺩ ﺭﻓﺘﻪ ﻭ ﺳﭙﺲ ﺩﺭ ﭘﺎﯾﯿﻦ ﺍﯾﻦ ﺑﺨﺶ ﺑﺮ ﺭﻭﯼ Phone ﺗﭗ ﮐﻨﯿﺪ . ﺳﭙﺲ ﮔﺰﯾﻨﻪ Wi-Fi Calling ﺭﺍ ﺍﻧﺘﺨﺎﺏ میکنیم ﻭ ﭘﺲ ﺍﺯ ﺁﻥ ﮔﺰﯾﻨﻪ WiFi Calling on This iPhone ﺭﺍ ﻓﻌﺎﻝ مینماییم .
لازم به ذکر است برای این که اطمینان حاصل فرمایید که آیفون شما به یک آدرس  درست برای اپراتور وصل شده است باید ﮔﺰﯾﻨﻪ Update Emergency Address را  بزنید.

حال اگر در محیطی قرار بگیرید که اپراتور شما در آن جا ضعیف تر از وای فای باشد بر روی گوشی شما نام  اپراتور به این  صورت  دیده میشود Operator WiFi ، این به این معنی  میباشد که تماس ها و پیامک های  شما از طریق اینترنت برقرار میشود.

 

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

راه های ارتباط با ما

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید!