ثبت نام

امکان عضویت غیر فعال است

فرزندان با دیدن والدین خود در فیس بوک از آن فرار میکنند !!

فرزندان با دیدن والدین خود در فیس بوک از آن فرار میکنند !!,اخبار فیس بوک,فیسبوک,اخبار در مورد فیسبوک,اعتیاد به فیس بوک,تحقیقتا در مورد فیسبوک,بحران فیس بوک,عدم محبوبیت فیس بوک,کاهش محبوبیت فیسبوک

 

فرزندان با دیدن والدین خود در فیس بوک از آن فرار میکنند !!,اخبار فیس بوک,فیسبوک,اخبار در مورد فیسبوک,اعتیاد به فیس بوک,تحقیقتا در مورد فیسبوک,بحران فیس بوک,عدم محبوبیت فیس بوک,کاهش محبوبیت فیسبوک

فرزندان با دیدن والدین خود در فیس بوک از آن فرار میکنند !! در این روز ها خبر اول فیس بوک در خبرگذاری های مختلف نشر داده می شود که نشان از کاهش محبوبیت این شبکه اجتماعی می دهد . همچنین در تحقیقی که شده است نشان از آن دارد که دیگر نوجونان به فیس بوک علاقه مند نیستند و بیشتر به شبکه های اجتماعی جدید تر روی می آورند اما امروز آماده ایم تا دلیل اصلی این مشکل را بیابیم که با تحقیقی جالب برخوردیم.

طبق تحقیقی اخیر در این چند روزه در چند کشور عضو اتحادیه اروپا , دلیل و یا دلایل اصلی کاهش محبوبیت نوجونان از فیس بوک تا حدی معین و مشخص گردید. یکی از دلایل جالب در این تحقیق برای دوری افراد از فیس بوک مخصوصا نوجوانان والدین آن ها تعیین گردیده است به طوری که هر گاه فرزندان از طرف یکی از والدین خود درخواست دوستی در فیس بوک دریافت میکنند این شبکه اجتماعی را رها کرده و رو به شبکه های اجتماعی دیگری مانند توییتر و یا اسنپ چت و حتی واتس اپ می برند.

این تحقیق نشان از آن دارد که نوجوانان به چندین دلیل این عمل را انجام داده و حتی با چندین سال سابقه در شبکه اجتماعی فیس بوک آن را رها می کنند. برخی از نوجوانان دیگر نیز در تحقیق فوق ابراز کرده اند که دیگر فیس بوک مکانی برای افراد سالمند و بزرگسال می باشد و دیگر برای آن ها جذابیتی نخواهد داشت که خود این موضوع نیز یکی دیگر از دلایل کاهش محبوبیت این شبکه اجتماعی می باشد. این روز ها بزرگترین شبکه اجتماعی دنیا در افول و بحران به سر می برد و امیدواریم مارک زوکربرگ بتواند از این بحران خود را نجات دهد.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

راه های ارتباط با ما

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید!