ثبت نام

امکان عضویت غیر فعال است

عینک گوگل و نگرانی قدرت های دنیا!!

عینک گوگل و نگرانی قدرت های دنیا!!,گوگل گلس,عینک گوگل,گجت پوشیدنی گوگل,نگرانی کشور های مختلف از عینک گوگل,عینک هوشمند کمپانی گوگل,تاریخ ارائه عینک گوگل,اخبار گوگل,گوگل

حتما در مورد گجت های جدید در دنیای تکنولوژی خوانده اید مانند ساعت هوشمند و … که در راه رسیدن به بازار می باشد. در مورد ساعت هوشمند گوگل میتوانید اینجا بخوانید. گوگل نزدیک به دو سال است که فعالیت بسیار زیادی در عرصه تولیدات و نرم افزار های موبایل و ارتباطی مخصوصا گجت های پوشیدنی کرده است از سفارش و ارائه نکسوس تا عینک مخصوص و هوشمند آن.

 

عینک گوگل و نگرانی قدرت های دنیا!!
عینک گوگل و نگرانی قدرت های دنیا!!.

این شرکت معروف دنیا در حال حاضر طرحی را برای ورود به بازار آماده کرده است که حتی تولید نیز گشته است.عینک هوشمند!! گجتی پوشیدنی که شما می توانید با این عینک زیبا بسیاری از اعمال دیجیتالی مانند تصیویر برداری و کار با سیستم عامل آندروید را انجام دهید. هرچند هنوز این عینک وارد بازار نشده است و همچنان در مرحله تست می باشد اما نگرانی چند کشور را در پی گرفته است که باعث شده است این کشور ها به اتفاق برای یکی از مدیران ارشد گوگل نامه ای بنویسند.

محتوای این نامه در دست نیست اما طی اخبار رسیده خبر از نگرانی وزرای کشور های کانادا، استرالیا، سوئیس، مکزیک و اسرائیل شده است و در این نامه از لری پیچ مدیر ارشد گوگل چند سوال مشخص بابت تامین حریم خصوصی افراد پرسیده شده است و همینطور درخواست شده است گوگل به عموم پاسخ دهد تا نگرانی همگان از نقض حریم خصوصی افراد برطرف گردد.

هنوز گوگل پاسخی مناسب برای این نامه ارائه نداده است و همچنان نیز تاریخ دقیق عرضه عینک گوگل در بازار مشخص نشده است. امیدواریم گوگل تمهیداتی برای حفظ حریم خصوصی افراد اندشیده باشد.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

راه های ارتباط با ما

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید!