ثبت نام

امکان عضویت غیر فعال است

عینک گوگل در خودروی جنسیس 2015 استفاده خواهد شد

عینک گوگل در خودروی جنسیس 2015 استفاده خواهد شد

عینک گوگل در خودروی جنسیس 2015 استفاده خواهد شد

عینک گوگل در خودروی جنسیس 2015 استفاده خواهد شد !! قبلا هم در مورد عینک گوگل سخن گفته ایم اما تا به حال این عینک هوشمند تا به امروز مشهور نشده بود. زیرا این روز های بسیار صحبت از این عینک در محافل مختلف می شود. در اینجا بیشتر در مورد عینک گوگل بخوانید.

در چند پست پیش تر در مورد همکاری گوگل و 4 خودروساز معروف سخن گفته ایم . امروز نیز از همکاری جالب کمپانی هیوندای و گوگل در مورد عینک گوگل برای شما می نویسیم. عینک گوگل یکی از هوشمند ترین گجت های پوشیدنی می باشد که امکانات زیاد و جالبی مانند تصویر برداری با پلک زدن و حرکت در منو ها با حرکت قرنیه چشم را دارد. امروز نیز کمپانی هیوندای اعلام کرد که خودروی سدان و خانوادگی خود به نام جنسیس مدل 2015 را با عینک گوگل وارد بازار می کند. شما می توانید با گذاشتن این عینک بر روی چشمانتان و نشستن در جنسیس اتومبیل را روشن و خاموش کنید.

همینطور ویژگی های مختلفی مانند راهنمایی برای رسیدن به مقصد. به طور مثال شما مقصد را از طریق گجت خود انختاب میکنید و اتومبیل بهترین مسیر را از طریق اعلام در صفحه نمایش عینک شما را راهنمایی می کند که دقیقا از کدام مسیر بروید تا بهترین انتخاب را داشته باشید. جالب است نه؟ البته هنوز تمامی ویژگی های این همکاری دو ابر کمپانی افشا نشده است و همچنان مردم را به صبر برای نمایش دیگر ویژگی های جالب این سیستم دعوت کرده اند.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

راه های ارتباط با ما

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید!