ثبت نام

امکان عضویت غیر فعال است

عینک هوشمند سونی هم آمد !!!

ddfavdfvbtgbdf

ddfavdfvbtgbdf

عینک هوشمند سونی هم آمد !!!

حتما اگر اخبار تکنولوژی را دنبال کرده باشید در مورد عینک هوشمند گوگل اطلاعاتی دارید . عینک هوشمندی که می توان با استفاده از آن فیلمبرداری کرد ، عکس برداری کرد و حتی با استفاده از برنامه های مخصوص آن زندگی را زیباتر تماشا کرد. این عینک سبک در مرحله آزمایشی و تست بوده و دارای ویژگی های زیادی می باشد و در تمامی زمینه ها حتی پزشکی دارای کاربرد های فراوانی است.

اما سونی نیز پا به عرصه گذاشته و با ارائه محصول جدیدی به عنوان گجتی هوشمند به نام عینک هوشمند Smart Eye Glass معرفی کرده است که قرار است تا دو ماه دیگر وارد بازار شود . این عینک هوشمند همانند عینک گوگل گلس دارای امکان فیلم برداری و عکس برداری بوده همینطور امکان ارتباط با تلفن هوشمند شما را نیز دارا می باشد و می توانید امکاناتی دیگر را به آن اضافه کنید . همینطور شرکت سونی از نوعی لنز برای ایجاد صفحه نمایشی واضح در این عینک استفاده کرده است تا بتوانید مانند عینک گوگل به وبگردی بپردازید. اما خوب مطمئنا باتری آن که تنها قابلیت 10 دقیقه فیلمبرداری را دارد این ویژگی را بیشتر شبیه یک ویژگی دکوری معرفی خواهد کرد و صرفا توان مقابله با عینک گوگل را در این زمان نخواهد داشت . البته فراموش نکنیم که این تکنولوژی بسیار پیشرفته بوده و جای کار زیادی دارد تا کامل گردد.

سونی اعلام کرده است که تا دو ماه دیگر این عینک هوشمند موسوم به Smart Eye Glass با قیمتی که معادل حدودی آن  2.700.000 تومان است وارد بازار خواهد شد.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

راه های ارتباط با ما

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید!