ثبت نام

امکان عضویت غیر فعال است

عينک گوگل در حال تبديل به لنز گوگل !!

عينک گوگل در حال تبديل به لنز گوگل !!,عینک گوگل,عینک هوشمند گوگل,گوگل گلس,لنز گوگل,اخبار فناوری,google glass,google lense

عينک گوگل در حال تبديل به لنز گوگل !!,عینک گوگل,عینک هوشمند گوگل,گوگل گلس,لنز گوگل,اخبار فناوری,google glass,google lense

عينک گوگل در حال تبديل به لنز گوگل !!

امکان ندارد در زمينه و حوزه ي تکنولوژي به دنبال اخبار روز باشيد و در مورد عينک هوشمند گوگل يا همان گوگل گلس نخوانده يا نديده باشيد. اين عينک هوشمند بسيار جالب که مي تواند امکانات حارق العاده اي را به کاربر خود بدهد توانسته است سر و صداي زيادي را در تمام دنيا ايجاد کند.

شما با اين عينک مي توانيد تصويري معادل 25 اينچ را در مقابل خود ببينيد و يا اينکه با پلک زدن از تصاويري که ميبينيد عکس بگيريد و … اما فکر مي کنيد اين ديگر آخر خط است؟ مطمعنا براي گوگل آخر خط معنايي ندارد زيرا اين کمپاني با پتنتي که جديدا به ثبت رسانده است تعجب بسياري از افراد را توانسته از به خود جلب کند زيرا اين کمپاني سعي در ساخت لنزي داشته که اين لنز مي تواند مانند عينک گوگل و شايد بسيار پيشرفته تر عمل کند.

اين لنز هوشمند که هنوز نامي براي آن گذارده نشده است داراي تراشه هاي بسيار کوچک بوده که با قرار گرفتن بر روي چشم مي تواند براي شما صفحه اي نمايش دهد بدون آنکه جلوي ديد شما را بگيرد. شايد به فکر فيلم هاي فضايي بيوفتيد اما حقيقت دارد شما با استفاده از اين لنز مي توانيد تصاوير را ضبط کرده و حتي اگر برنامه هاي مناسب اين لنز طراحي مي شود امکانات زيادي را با کمک اين لنز مي توانيد داشته باشد. اين لنز هوشمند معلوم نيست چه زماني به مرحله توليد خواهد رسيد.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

راه های ارتباط با ما

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید!