ثبت نام

امکان عضویت غیر فعال است

عاقبت شوخي بمبگذاري در توييتر

عاقبت شوخي بمبگذاري در توييتر,اخبار توییتر,پلیس اینترنت,سرانجام شوخی اینترنتی,شوخی توییتیری,توییتر,درباره توییتر,شوخی در توییتر

عاقبت شوخي بمبگذاري در توييتر,اخبار توییتر,پلیس اینترنت,سرانجام شوخی اینترنتی,شوخی توییتیری,توییتر,درباره توییتر,شوخی در توییتر

عاقبت شوخي بمبگذاري در توييتر

مطمعنا هر شوخي به جا نباشد مي تواند آسيب هاي زيادي به افراد ديگر و همينطور به شخص گوينده بزند. مانند موضوعي که امروز در پي سي کوئست بازگو مي کنيم تا در کنار موضوعي خبري درسي و هشداري براي تمام افراد باشد. موضوعي که واشنتگن پست آمريکا در مورد آن نشر خبر داشته است.

توييتر يکي از شبکه هاي اجتماعي محبوب در بين افراد مي باشد که شما مي توانيد به تمامي افراد موجود در آن توييت ( پيام ) داده و با آن ها سخن بگوييد. اما گاهي اين سخنان مي تواند به ضرر شما تمام شود مانند دختر 14 ساله هلندي که با شوخي با خط هوايي کشور آمريکا خود را دچار مشکل بسيار بزرگي کرد.

او خطاب به اداره American Airlines پيامي مضحکانه و خنده دار انتشار داد با اين مضمون : نام من ابراهيم است , من از افغانستان هستم و عضو گروه القاعده , در يکم ژوئن چيزهايي بزرگي اتفاق مي افتد ”

دقيقا هدف اين پيام مشخص نشد اما در جواب اين شوخي بي مزه Amercian Airlines اعلام کرد که اطلاعا IP شما به FBI ارسال شده است و اين يک تهديد محسوب مي شود.

مطمعنا با ديدن پيام هاي بعدي اين دختر بر روي صفحه خط هوايي آمريکا مي توانيد بفهميد که او تنها يک دختر بچه بوده که شوخي نا به جايي کرده است. در حال حاضر وي دستگير بوده و معلوم نيست چه اتفاقي براي او قرار است بيوفتد و آيا براي اين شوخي محکوم مي شود يا خير.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

راه های ارتباط با ما

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید!