ثبت نام

امکان عضویت غیر فعال است

شما هم نمیخواهید با ویندوز XP خداحافظی کنید؟؟ با ما همراه باشید

شما هم نمیخواهید با ویندوز XP خداحافظی کنید؟؟ با ما همراه باشید

خوب حتما می دانید که مایکروسافت بعد از 12 سال استفاده از ویندوز XP اعلام کرده است که در ماه جولای 2014 یعنی کمتر از یک سال دیگر ویندوز XP را بازنشسته می کند؟؟ تصور خیلی از کاربران این است که دیگر ویندوز های XP بر روی سیستم ها نصب نمی شوند و از بین خواهد رفت.

هرچند مایکروسافت اگر بخواهد می تواند این کار را انجام دهد اما فعلا مطمعنا هدفی این چنین ندارد. بلکه بعد از زمان معین شده تنها مایکروسافت پشتیبانی را از این ویندوز بر می دارد.یعنی اگر هکر ها راه های ورودی برای این ویندوز پیدا کنند یا مشکلاتی برای شما به وجود بیاید که نیاز به پشتیبانی رایگان از مایکروسافت داشته باشید دیگر میسر نخواهد شد. حال چاره چیست؟ 

 

شما هم نمیخواهید با ویندوز XP خداحافظی کنید؟؟ با ما همراه باشید
شما هم نمیخواهید با ویندوز XP خداحافظی کنید؟؟ با ما همراه باشید

بهترین راه چاره برای کسانی که نمیخواهند از ویندوز XP خداحافظی کنند راهکار امروز پی سی کوئست می باشد. پیشنهاد ما نصب آخرین ورژن ویندوز xp قبل از تمام شدن مدت زمان مایکروسافت می باشد که ویندوز پک 3 یا SP3 آخرین ورژن مورد نظر ماست. بعد از نصب شما باید با استفاده از برنامه های ساخت بک آپ از تمام فایل های ویندوزتان بک آپ بگیرید و به صورت ایمیج در سیستم خود save نگه دارید. با این کار اگر بعد از اتمام پشتیبانی ویندوز شما دچار ویروس یا بد افزار و حتی ورود شل به سیستمتان شدید دیگر نگران نیستید از عدم پشتیبانی بلکه تنها با چند کلیک میتوانید همه چیز را به حالت اول باز گردانید.

همینطور یکی از نگرانی های دیگر دوست داران ویندوز XP آپدیت نشدن ابزار ها Utility ها می باشد.چاره چیست بعد از اتمام زمان معین برای آپدیت ابزار های مورد نیاز ویندوز چه کاری باید بکنیم؟ خوب برای این هم کمپانی Nlite فکری کرده است.
تنها کافی است برنامه ابزار nlite را از سایت پی سی کوئست دانلود کنید و بعد از نصب آن و شناسایی نوع ویندوز شما توسط این برنامه دیگر نگران اپدیت ابزار ویندوز بعد از عدم پشتیبانی نباشید چرا که nlite به کمک شما می آید.

امیدواریم بتوانید با راه کار های بالا به راحتی از ویندوز قدیمی خود استفاده کنید.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

راه های ارتباط با ما

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید!