ثبت نام

امکان عضویت غیر فعال است

شمارش معکوس تا معرفی Apple Watch ساعت هوشمند اپل

اپل واچ,apple watch,ساعت هوشمند,گجت,اخبار گجت,اخبار گجت های هوشمند,اخبار ساعت هوشمند اپل

اپل واچ,apple watch,ساعت هوشمند,گجت,اخبار گجت,اخبار گجت های هوشمند,اخبار ساعت هوشمند اپل

شمارش معکوس تا معرفی Apple Watch ساعت هوشمند اپل

 

مدت هاست که خبر ها و حتی شایعات زیادی پیرامون محصول جدید کمپانی اپل وجود دارد . بحث های مختلفی که این ساعت هوشمند می تواند به چه شکل بوده و همینطور می تواند چه امکاناتی داشته باشد. در حال حاضر اپل , شمارش معکوس و دعوتنامه هایی برای معرفی ساعت هوشمند خود به وجود آورده است.

در حال حاضر ساعت های هوشمند زیادی وارد بازار شده است که البته به دلیل مشکلات زیادی که دارند می توان گفت نیاز افراد متفاوتی را برطرف نکرده است. گجت ها و همینطور محصولات پوشیدنی هوشمند مدتی است که از طرف برخی کمپانی ها و همینطور برخی تولیدکنندگان قطعات هوشمند وارد بازار شده است که البته اپل با کمی تاخیر در این زمینه وارد خواهد شد اما مطمئنا میزان فروش و همینطور موفقیت ساعت های هوشمند اپل تضمین شده است . دلیل آن نیز استفاده از نقشه و همینطور سیستم هوشمند سیری می باشد که در این ساعت ها به کار رفته .

احتمال می رود ساعت های هوشمند اپل در یک ماه آینده وارد بازار شوند و البته معرفی این محصول نیز در سه مدل مختلف عرضه خواهد شد . هنوز اطلاعات زیادی از اطلاعات سخت افزاری دقیق اپل واچ مشخص نیست اما ما نیز منتظریم پس تا ده روز دیگر بعد از معرفی این محصول به اطلاعات دقیق سخت افزار آن می پردازیم.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

راه های ارتباط با ما

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید!