ثبت نام

امکان عضویت غیر فعال است

شارژ شدن تلفن شما تنها در سه ثانیه

شارژ شدن تلفن شما تنها در سه ثانیه,باتری های جدید موبایل,باتری های جدید,اختراع جدید در باتری های موبایل,باتری های سریع الشارژ موبایل

جالب است نه؟ شاید برای شما هم پیش آمده باشد که بعد از یک روز طولانی باتری تلفن تان رو به اتمام بوده و زمانی هم برای شارژ شدن آن در طول شب ندارید و باید بلافاصله آن را با خود حمل کنید. خوب چه باید کرد؟ خود این موضوع یک معضل بسیار بزرگ می باشد که البته کمپانی های تولید تلفن همراه با اتصال های شارژر یو اس بی و فندکی تا حدودی به کاربران خود کمک کرده اند اما این تنها کمی ساده کردن موضوع است.

 

شارژ شدن تلفن شما تنها در سه ثانیه,باتری های جدید موبایل,باتری های جدید,اختراع جدید در باتری های موبایل,باتری های سریع الشارژ موبایل
شارژ شدن تلفن شما تنها در سه ثانیه

 

دانشمندان دانشکده ایلینویز یک نوع باتری را معرفی کرده اند که علاوه بر قدرت و میزان نگه داری شارژ بالا نسبت به باتری های فعلی بازار می تواند در عرض تنها سه ثانیه کاملا شارژ شده و آماده مصرف دوباره قرار بگیرد. بله به همین راحتی تلفن خود را هنوز به برق متصل نکرده اید تنها با شمردن یک! دو! سه! تمام الان است که باید فیش شارژ آن را قطع کنید. اگر بخواهیم در مورد قدرت این باتری ها سخن بگوییم طبق گفته دانشمندان مخترع این باتری شما با یک نمونه از این محصول در ابعاد کوچک می توانید اتومبیل تان را استارت بزنید.

این باتری های جدید الورود در حال حاضر هزینه زیادی برای ساخت و تولید طلب می کند که محققان آن در تلاش هستند تا بتوانند با کمترین قیمت این باتری های کاربردی را به بازار ارائه کنند. امیدواریم با رسیدن این باتری ها به بازار تولید رکورد دوازده ساله عدم تغییر در ساختار باتری های تلفن همراه را بشکنیم.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

راه های ارتباط با ما

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید!