ثبت نام

امکان عضویت غیر فعال است

سه ميليون Iphone 5c روي دست اپل باد کرده است

سه ميليون Iphone 5c روي دست اپل باد کرده است,آیفون 5,آیفون 5s,آیفون 5c,اخبار آیفون,اخبار اپل,اخبار تکنولوژی,iphone 5,iphone 5c,iphone 5s

سه ميليون Iphone 5c روي دست اپل باد کرده است,آیفون 5,آیفون 5s,آیفون 5c,اخبار آیفون,اخبار اپل,اخبار تکنولوژی,iphone 5,iphone 5c,iphone 5s

سه ميليون Iphone 5c روي دست اپل باد کرده است

اپل را که معمولا تمام کساني که حتي يک بار قصد خريد تلفن همراه دارند اسم آن را شنيده اند. کمپاني اي که يکي از توليد کنندگان بزرگ تلن ها و تبلت هاي هوشمند در غالب نام آيفون و آيپد مي باشد.

هميشه اين کمپاني براي فروش محصولات خود صف هاي طولاني مشتريان را مي ديد که از هر شهر و هر کشور به فروشگاه ها و نمايندگي هاي اين کمپاني هجوم مي آورند تا محصول جديد آن را خريداري کنند. اپل بعد از معرفي و ريليز تلفن هوشمند Iphone 5 دو مدل ارزان تر نيز به بازار ارائه کرد که به ترتيب Iphone 5s و Iphone 5c بود که اين روز ها خبر از خاک خوردن آيفون 5c به گوش مي رسد.

آيفون 5c همانند سري 5 مي باشد با همان مشخصات باطني و قطعات اما بدنه اي پلاستيکي دارد که در انواع رنگ به فروش مي رسد اما دليل عدم موفقيت فروش اين تلفن به تنها يک عامل بستگي دارد و آن هم قيمت آن است. اپل قيمت محصولات خود را به دليل شهرت و تمايلات مردم به اين تلفن ها بالاتر از ديگر رقبا قرار داده است و نشان از سود بيش از حد اپل مي دهد.

اما در تلفني با بدنه پلاستيکي مطمعنا رقباي بسياري ديگر نيز مي توانند مشتريان را جلب کنند با قيمتي کمتر و کيفيتي بيشتر .به طور مثال با مبلغ 540 دلار مشتريان مي توانند انتخاب هاي بسيار بيشتر و قوي تري نسبت به آيفون 5c داشته باشند و مي توانند بهترين تلفن هاي اندرويدي را با امکانات بيشتر خريداري کنند و به همين دليل است که سه ميليون تلفن آيفون 5c در انبار هاي اپل باقي مانده تا حدي که کارمندان اين کمپاني مجبور به تميز کردن جعبه هاي خاک گرفته شده اند.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

راه های ارتباط با ما

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید!